Stadiony świata. Zobacz, co zrobił zastępca Benzemy [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: przewrotka Joselu
Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: przewrotka Joselu

Joselu próbuje udowodnić, że jest w stanie godnie zastąpić Karima Benzemę. Piłkarz Realu Madryt popisał się przepiękną przewrotką w starciu z Manchesterem United (2:0).

Tego lata Real Madryt stracił swojego najskuteczniejszego napastnika, bowiem Karim Benzema postanowił kontynuować swoją karierę w Arabii Saudyjskiej. Wicemistrzowie Hiszpanii zakontraktowali doświadczonego Joselu i wygląda na to, że celują w transfer jeszcze jednego snajpera.

W trakcie okresu przygotowawczego 33-latek musi udowodnić swoją wartość, by w sezonie 2023/24 regularnie dostawać szanse od Carlo Ancelottiego. Reprezentant Hiszpanii błysnął w meczu z Manchesterem United rozegranym w nocy z środy na czwartek.

Rezultat otworzył inny nowy nabytek, Jude Bellingham. Joselu pojawił się na murawie kwadrans po przerwie i pokazał swój kunszt w 89. minucie rywalizacji z "Czerwonymi Diabłami".

Lucas Vazquez dośrodkował z prawej flanki, a obrońcy Manchesteru United mogli tylko przyglądać się, jak Joselu składał się do strzału przewrotką. Napastnik kapitalnie wykończył składną akcję "Królewskich", podwyższając wynik na 2:0.

Po 11 latach Joselu wrócił na Santiago Bernabeu. Hiszpan bronił barw madrytczyków w latach 2009-2012. W seniorskiej drużynie rozegrał zaledwie dwa spotkania, ale strzelił tylko samo goli.