Pogromca Kołeckiego wraca do MMA. Znamy rywala

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Michał Bobrowski

Mateusz Sosnowski (5-2, 3 KO, 1 SUB) podejmie Michała Bobrowskiego (8-0, 2 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 56, która 5 października odbędzie się we wrocławskiej hali Orbita. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Sosnowski to 28-letni zawodnik trenujący pod okiem Przemysława Szyszki. Po nieudanym debiucie zawodowym "Sosna" wygrał pięć swoich kolejnych walk, aż trzykrotnie nokautując swoich przeciwników.

Podczas swojej przedostatniej zwycięskiej walki Mateusz Sosnowski wygrał w 3. rundzie z Marianem Matei, wcześniej pokonał Piotra Dembińskiego. Podczas debiutu w Fight Exclusive Night pokonał Tobiasza Lewandowskiego duszeniem zza pleców.

Michał Bobrowski powraca do MMA po sześciu latach przerwy. Przed rozbratem z klatką wygrał jednogłośną decyzją sędziów z Szymonem Kołeckim. Wcześniej na dystansie 15 minut okazał się być lepszy od Vitora Nobregi.

Bobrowski ma na swoim koncie osiem wygranych w zawodowej karierze i pozostaje niepokonany. 5 października "Bober" zadebiutuje w organizacji FEN.