UEFA Futsal Cup: kapitalny początek Rekordu. Polacy zdobyli 20 goli!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Sportklub / Na zdjęciu: zawodnik Rekordu Bielsko-Biała (z lewej)

Wysokim, bo w stosunku 20:3, zwycięstwem Rekordu Bielsko-Biała zakończył się pierwszy występ mistrzów Polski w meczu rundy wstępnej Pucharu Europy w futsalu.

W pierwszym meczu rundy wstępnej w futsalu mistrzowie Polski Rekord Bielsko-Biała 20:3 rozbił mistrza Irlandii Północnej Belfast United. Nasi reprezentanci niemal każdą akcję kończyli bramką i już do przerwy prowadzili 12:1.

W czwartek rywalem Rekordu będzie Doukas, który w środę przegrał z gospodarzami turnieju duńskim Kobenhavn 3:5. Grecy w meczu prowadzili już 3:0. ale rywale w piętnaście minut zdobyli pięć goli i zwyciężyli.

Do kolejnej rundy awansuje tylko zwycięzca turnieju.

Rekord Bielsko-Biała - Belfast United FC 20:3 (12:1) Seidler 2', 2', 9', Bondar 4', 4', 11', Surmiak 9', 15', Marek 11', 11', 37', Budniak 12', 24', 31', Kubik 17', Janovsky 23', 28', Biel 27', Franz 39', 40' - Lalor 3', Glenholmes 25', Millar 33'

Kobenhavn - Doukas 5:3 (0:1)