ELEAGUE Major Boston 2018: derby Danii dla Astralis

Materiały prasowe / ESL  / Andreas
Materiały prasowe / ESL / Andreas

Podczas drugiego dnia ELEAGUE Major Boston 2018 w Counter-Strike: Global Offensive byliśmy świadkami derbów Danii. Zawodnicy Astralis po niesamowitym powrocie do gry pokonali North 16:14.

Zdecydowanie jednym z najciekawszych spotkań drugiego dnia fazy grupowej ELEAGUE Major Boston 2018. były derby Danii pomiędzy Astralis oraz North. Faworytem tego pojedynku był ubiegłoroczny zwycięzca amerykańskiego turnieju - drużyna prowadzona przez Lukasa "gla1ve" Rossandera. Jednak pierwsza połowa pokazała, że niekoniecznie tak musi być. Zespół Mathiasa "MSL" Lauridsena pewnie wygrywał rundy, przez co do przerwy mieliśmy wynik 11:4. Po zmianie stron to Astralis wzięło się za odrabianie strat, co gwarantowało wielkie emocje do samego końca. Udany powrót do gry obecnie trzeciej drużyny świata zaowocował ich zwycięstwem w całym spotkaniu 16:14.

Astralis przystąpi do niedzielnych rozgrywek z rekordem 1:1 (1 wygrana, 1 przegrana), natomiast North z bilansem 0:2 powalczy o przetrwanie z BIG.