Gała na czele klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników. Sprawdź tabelę i statystyki Nice 1.LŻ

WP SportoweFakty / Michał Chęć / Na prowadzeniu Adrian Gała. Za nim: Andreas Jonsson, Sam Masters oraz Mirosław Jabłoński.

Speed Car Motor Lublin w piątek pokonał na swoim torze ROW Rybnik (48:42) i utrzymał pozycję lidera Nice 1. Ligi Żużlowej. Wiceliderem jest drugi beniaminek, Car Gwarant Start, który w niedzielę rozbił na wyjeździe Arge Speedway Wandę (44:16).

Mecz w Krakowie został zakończony po 10 wyścigach ze względu na opady deszczu. Wanda już kolejny raz została rozgromiona i jeśli w najbliższym czasie nie dokona rewolucji kadrowej, to raczej nie ma co marzyć o utrzymaniu w lidze. W ostatnim I-ligowym meczu, Zdunek Wybrzeże pokonało u siebie Orła Łódź (50:40). Pojedynek Euro Finannce Polonii Piła z Lokomotivem Daugavpils został przełożony na czerwiec.

8. Energa Wybrzeże Gdańsk 10 0 1 0 1 9 -131

W klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników liderem jest Adrian Gała (śr. bieg. 2,737). Tuż za nim plasują się Troy Batchelor (2,714) i Andreas Jonsson (2,476). Pełne statystyki dostępne są TUTAJ ->