Wpis sponsora kadry po trzecim golu niesie się po sieci

PAP/EPA / PAP/ Leszek Szymański/ x.com/InPostPL / Na zdjęciu: reprezentacja Polski/ w ramce: wpis na X InPostPL

Przebieg pierwszej połowy meczu Polaków z Chorwatami w Lidze Narodów to prawdziwy rollercoaster dla kibiców Biało-Czerwonych. "Łatwo przyszło, łatwo poszło" - skomentowano na profilu na X sponsora naszej kadry.

Polska we wtorek (15.10) rywalizowała na PGE Narodowym w Warszawie z Chorwacją w ramach Ligi Narodów UEFA (spotkanie zakończyło się remisem 3:3 - relacja TUTAJ).

Pierwsze 45 minut przyniosło sporo emocji i zwrotów akcji. Wynik otworzył Piotr Zieliński, który w 5. minucie popisał się efektownym strzałem  z pola karnego. Potem fani Biało-Czerwonych przecierali oczy ze zdumienia.

Nieźle prezentujący się od początku zespół Michała Probierza nagle stanął. W efekcie Chorwaci strzelili trzy bramki w... siedem minut. Sosa (19'), Sucic (24') i Baturina (26') pokonali Marcina Bułkę.

"Mecz jak odbiór i zwrot przez Paczkomat: łatwo przyszło, łatwo poszło" - skwitowano w humorystycznym tonie na profilu InPostPL na portalu X (patrz poniżej). InPost jest Sponsorem Strategicznym Reprezentacji Narodowej w piłce nożnej od 2022 r.

Nadzieję w serca polskich fanów wlał Nicola Zalewski, który zdobył kontaktowego gola w 45. minucie. Na przerwę oba zespoły schodziły więc przy prowadzeniu gości (3:2).