Konferencja prasowa po meczu AZS Białystok- Centrostal Bydgoszcz

Czytelnikom naszego portalu przedstawiamy relacje z konferencji prasowej, która odbyła się po spotkaniu AZS Białystok- GCB Centrostal Bydgoszcz. Przypomnijmy, że pojedynek zakończył się zwycięstwem AZS-u Białystok 3:2 Poniżej przedstawiamy wypowiedzi trenerów obu ekip oraz kapitana gospodarzy Joanny Szeszko .

Maciej Kosmol- trener Centrostalu

-Gratuluje zespołowi z Białegostoku zwycięstwa. Dobra gra zespołu. Dwa punkty na pewno im się przydadzą. My zdobyliśmy jeden punkt również cenny. Jestem lekko zawiedziony postawą i grą mojej drużyny. Powinna być ona lepsza i powinniśmy wywieść z Białegostoku trochę więcej punktów. Niestety nie udało się. Białystok zagrał poprawnie i odważnie w zagrywce. Presja wyniku i zdobycia punktów nie sparaliżowała ich i dzięki temu wygrali za dwa punkty.

Joanna Szeszko - kapitan AZS-u Białystok

-Dziękuję trenerowi gości za gratulacje. Cieszymy się ze zwycięstwa, lecz pozostaje lekki niedosyt, ponieważ chcieliśmy wygrać za trzy punkty, ale się niestety nie udało. Walczymy dalej do końca o ósemkę.

Dariusz Luks- trener AZS-u Białystok.

-Gratuluję przeciwnikowi dobrej gry. Sobie i zespołowi zwycięstwa, które jest bardzo cenne. Dwa pierwsze sety pokazały jak bardzo kobieta zmienną jest. Trzeci set był przełomowy i mogliśmy odnieść zwycięstwo za trzy punkty. Centrostal to dobry zespół. Grają tam siatkarki, które zdobywały medale Mistrzostw Polski. Przeciwnikowi brakowało czasami jakby ?chemii?