Wisła wyprowadziła kontrę, lecz znów zabrakło dokładnego podania i z akcji nic nie wyszło.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

86'

Teraz Wisła nieco śmielej ruszyła do ataku. Śląsk pewnie rozbija jednak jej ataki.

83'

Zdecydowaną przewagę ma Śląsk. Gra toczy się głównie na połowie drużyny z Płocka.

80'

Okazja była dobra, ale goście nie wykorzystali stałego fragmentu gry. Grę wznowili wrocławianie.

80'

Rzut wolny dla Wisły na wysokości pola karnego Śląska.

79'

Śląsk mógł mieć dobrą kontrę, lecz Kamil Biliński źle podał do kolegi z drużyny. Piłkę przejęli zawodnicy Wisły.

76'
73'

Druga połowa należy zdecydowanie do WKS-u. Wisła skupiła się głównie na defensywie.

71'

Po podaniu Pawelca w dobrej sytuacji znalazł Peter Grajciar. Po jego strzale z ostrego kąta piłka przeleciała jednak obok słupka.

69'

Kolejne minuty mijają. Śląsk stara się atakować, lecz nic z tego nie wynika. Wrocławianom brakuje ostatniego, decydującego podania.

64'

Indywidualną akcją popisał się Siergiej Kriwiec, który oddał strzał z kilkunastu metrów. Po rykoszecie piłka przeleciała nad poprzeczką.

62'

Z dystansu niecelnie strzelał Mariusz Pawelec.

61'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Adam KokoszkaSeweryn Kiełpin pewnie złapał piłkę.

59'

Kombinacyjna akcja Śląska zakończona jednak niecelnym strzałem z kilkunastu metrów.

58'

W drugiej połowie optyczną przewagę ma Śląsk. Gra toczy się głównie na połowie gości.

54'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przed dobrą szansą stanął Lasza Dwali. Także i tym razem piłka nie wpadła do bramki - futbolówka odbiła się od słupka.

53'

Wrocławianie będą mieli rzut wolny na połowie Wisły. Będzie dobra okazja na dośrodkowanie.

51'

Arkadiusz Reca strzelał z ostrego kąta. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

50'

Pokazał się Arkadiusz Reca. Jego strzał zza pola karnego był jednak niecelny.

47'

Z 20 metrów strzelał Peter Grajciar. Kiełpin nie miał problemów z obroną tego uderzenia.

46'

Początek drugiej połowy.

17:03

Koniec pierwszej połowy.

44'

W ostatnich minutach Wisła stara się atakować. Śląsk ograniczył się do gry z kontry.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Pawelec.

41'

Gwizdy na stadionie we Wrocławiu. Kibicom nie podoba się poziom meczu.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Ryota Morioka.

35'

Dobre podanie tuż przed bramkę Mariusza PawełkaDimitar Iliew nie zdołał jednak skierować piłki do siatki.

34'

Na boisku dużo chaosu. Rzadko które podanie trafia do adresata.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Goncalves.

29'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Dominik FurmanMariusz Pawełek pewnie złapał piłkę.

26'

Poziom meczu cały czas nie zachwyca. Na boisku emocji jest jak na lekarstwo.

23'

Z dystansu strzelał Peter GrajciarSeweryn Kiełpin pewnie złapał piłkę.

22'

Fatalne wykonanie rzutu rożnego przez zawodników Wisły. Piłka dla Śląska.

19'

Źle we własnym polu karnym zachował się Mariusz Pawelec, który był blisko straty piłki. Tę w ostatniej chwili wybił Mariusz Pawełek.

17'

Na strzał z dystansu zdecydował się Przemysław Szymiński. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

14'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko. Brakuje przede wszystkim dobrych okazji bramkowych.

12'

Ryota Morioka przy linii bocznej wysłuchał wskazówek od Mariusza Rumaka. Japończyk ostatnio nie zachwyca formą.

9'

Zanosiło się na groźną kontrę Śląska, lecz fatalnie zagrał Ryota Morioka i goście przejęli piłkę.

8'

Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego tym razem jeden z obrońców Śląska wybił piłkę.

6'

Peter Grajciar dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne gości. Ci pewnie wybili ją z własnej "szesnastki".

4'

Jak na razie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

3'

Mariusz Pawelec dośrodkował piłkę w pole karne Wisły. Goście wybili piłkę.

17:03

Zaczynamy!

17:03

Jak na razie na stadionie nie ma zbyt wielu kibiców

17:03

Spotkanie poprowadzi Tomasz Musiał (Kraków).

17:03

W minionej kolejce Lotto Ekstraklasy Śląsk Wrocław doznał pierwszej porażki w sezonie przegrywając w 0:2 w Gdyni z Arką. Teraz na drodze WKS-u stanie drugi z beniaminków, Wisła Płock. - Spodziewam się bardzo trudnego spotkania - mówi Mariusz Rumak.