Rosja
Zakończony
Słowacja
14:15

Koniec spotkania. Słowacy obronili się przed naporem Rosjan i mogą cieszyć się ze zwycięstwa.

90+3

Ostatnia nadzieja Rosjan. Po rzucie wolnym na strzał z 30. metra zdecydował się Ignaszewicz. Piłka po rykoszecie opuściłą boisko.

1
90+2

Niedokładne dośrodkowanie Ignaszewicza. Słowacy rozpoczną od swojej bramki.

1
90

Odważne wyjście Kozacika, który przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z głębi pola. Słowacki bramkarz był jeszcze faulowany przez Dziubę.

1
90

Mecz potrwa dłużej o trzy minuty.

1
89

Hubocan zablokował strzał Dziuby. Rosjanie robią wszystko, by doprowadzić do wyrównania.

88

Gra na chwilę przeniosła się na połowę Rosjan, ale ci przejęli piłkę od Słowaków i ruszyli z kolejną akcją.

86

Kolejna groźna akcja Rosjan zakończona niecelnym strzałem Głuszakowa.

1
85

Akcja Szirokowa przerwana przez Duricę. Słowacy rozpaczliwie się bronią.

84

Krótka przerwa w grze. Urazu doznał Szatow.

82

Rosjanie nabrali wiatru w żagle i co chwilę zagrażają bramce Słowaków. Co za zwrot akcji w Lille!

1
1
80

Gol! Strzelił Denis Głuszakow. Asystował mu Oleg Szatow. Jest gol kontaktowy dla Rosjan! Kombinacyjna akcja zakończona miekką wrzutką Szatowa w pole karne, a tam głową Kozacika pokonał Głuszakow.

1
5
79

Bardzo niecelny strzał Mamajewa. Słowacy bronią się niemal całym zespołem.

1
78

W szeregach Rosjan jest dużo niedokładności. Sborna stara się zdobyć kontaktową bramkę, ale wciąż nie potrafi znaleźć sposobu na defensywę Słowaków.

1
74

Daleka piłka w kierunku Nemca, ale ten był na spalonym.

68

Dwa strzały Hamsika zostały zablokowane przez Rosjan.

66

Rosjanie są coraz groźniejsi. Strzał Smołowa zablokował Durica.

65

Strzelał Kokorin, piłka odbiła się od jednego ze Słowaków i przed wyjściem na rzut rożny zdołał ją złapać Kozacik.

64

Dwa dośrodkowania Rosjan z rzutów rożnych. Najpierw Kozacik wypiąstkował piłkę, a później ją złapał.

63

Dośrodkowanie Kokorina w pole karne, piłkę na rzut rożny wybił Pekarik.

62

Zamieszanie w polu karnym Słowaków. Akcja Rosjan została przerwana, gdyż Denis Głuszakow sfaulował rywala.

59

Rosjanie są bezradni. Słowacy dobrze grają w defensywie i nie pozwalają rywalom na wiele.

57

Bardzo niecelne uderzenie z dystansu Szatowa.

56

Niedokładne podanie w kierunku Hamsika. Piłkę przechwycił Igor Akinfiejew.

54

Z szybką akcją wyszli Słowacy. Kucka odegrała do Maka, a z jego strzałem poradził sobie Akinfiejew.

1
54

Kontra Rosjan zakończona niedokładnym podaniem.

52

Rosjanie próbują grać atakiem pozycyjnym, wymieniają podania, ale nie są w stanie podejść z piłką pod pole karne rywali. Słowaccy obrońcy im w tym skutecznie przeszkadzają.

1
49

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wysoko nad bramką strzelił Ondrej Duda.

48

Lepszy początek drugiej połowy w wykonaniu Słowaków.

1
46

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Durica.

46

Zaczynamy drugą połowę.

14:15

A oto reakcja Hamsika:

14:15

Tak ze zdobycia pierwszej bramki cieszył się Vladimir Weiss.

14:15

Koniec pierwszej połowy. Słowacy są zabójczo skuteczni, a defensywa Rosjan popełnia proste błędy. Słowacja zasłużenie prowadzi.

45

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Vladimir Weiss. Ależ bramka! Z rzutu rożnego Weiss krótko odegrał do Hamsika. Ten oszukał rosyjskich obrońców i uderzył z ostrego kąta. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

6
44

Rosjanie nie mogą znaleźć sposobu na słowacką defensywę. Słowacy bez problemów przecinają ich akcje.

42

Indywidualna akcja Marka Hamsika zakończona niecelnym strzałem.

41

Szatow dośrodkował z rzutu wolnego. Piłkę wybili Słowacy.

38

Hamsik próbował przerzucić piłkę na prawe skrzydło, lecz zagrał zbyt mocno i Rosjanie zaczną od autu.

36

Szatow efektownym zwodem próbował minąć słowackiego obrońcę i stracił piłkę.

35

Rosjanie po stracie gola sprawiają wrażenie zagubionych, nie potrafią sobie stworzyć groźnej okazji.

2
14:15

Słowacy długo czekali na swoją szansę! Był to ich pierwszy celny strzał w tym meczu. Rosjanie są w opałach.

2
32

Gol! Strzelił Vladimir Weiss. Asystował mu Marek Hamsik. Świetna akcja Słowaków! Hamsik zagrał długą piłkę do Weissa, ten w polu karnym oszukał dwóch rosyjskich obrońców i pewnym strzałem pokonał Akinfiejewa.

9
1
31

Skuteczna interwencja Kozacika, który wyszedł z bramki i ubiegł Smolarowa.

29

Fatalne rozegranie rzutu wolnego przez Słowaków. Kilku z nich było na spalonym.

28

Najlepsza okazała Rosjan. Fiodor Smołow miał trochę miejsca i zdecydował się na strzał z 20. metra. Piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

25

Dobra akcja Słowaków zakończona gwizdkiem sędziego. Na spalonym złapany został Mak.

23

Blisko zdobycia gola byli Rosjanie. Dziuba po wrzutce ze skrzydła uderzył piłkę głową, ta skozłowała i odbiła się od słupka. Sytuację kontrolował jednak Kozacik.

22

Szatow zbyt mocno zagrał do Smolinkowa. Rosjanie i tak zdołali wywalczyć aut.

21

Rosjanie mają w ostatnich minutach przewagę, ale nie potrafią jej udokumentować choćby jednym celnym strzałem.

20

Durica pewnym wślizgiem wybił w polu karnym piłkę spod nogi rywala.

18

Nieudany strzał Smołowa z 25. metra. Kozacik mógł w spokoju oprowadzić wzrokiem wychodzącą poza boisko piłkę.

1
2
16

Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłkę przejęli Słowacy. Obie drużyny póki co swoich szans szukają w stałych fragmentach.

14

Mak dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę złapał Akinfiejew.

13

Nieudany strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Duricy.

11

Ignaszewicz zagrał w kierunku Smolnikowa, ale było to niecelne podanie. Piłkę złapał bramkarz Słowacji.

10

Strata Rosjan na własnej połowie. Duda odegrał do Hamsika, a ten z 15. metra strzelił obok bramki.

1
8

Przechwyt Dziuby, który chwilę później próbował strzelać. Rosjanin stracił piłkę.

1
6

Kucka przechwycił piłkę w środku boiska, przebiegł z nią kilkanaście metrów, próbował odegrać do Hamsika, ale było to niedokładne podanie.

5

Spokojny początek spotkania i dużo niedokładności w obu ekipach.

1
3

Mak dośrodkował z rzutu wolnego z prawego skrzydła, piłkę na rzut rożny wybił Kokorin.

1

Rosjanie ruszyli prawą stroną, ale w walce o piłkę ucierpiał Smolnikow, który potrzebuje pomocy medycznej.

14:15

Tradycyjne odliczanie kibiców i zaczynamy mecz Rosjan ze Słowakami!

14:15

Rozbrzmiewają hymny narodowe obu krajów.

14:15

Zawodnicy obu drużyn są już w tunelu stadionu w Lille.

14:15

Nad Rosjanami wisi groźba wyrzucenia z mistrzostw, a spowodowane jest to zachowaniem kibiców, którzy wszczynają zamieszki.

14:15

Tak wygląda arena tego spotkania:

14:15

Po pierwszej kolejce rywalizacji w grupie B w najlepszej sytuacji są Walijczycy, którzy wygrali ze Słowacją 2:1. W innym meczu Rosjanie zremisowali z Anglią 1:1.