2
2
90+1'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Riyad Mahrez.

5:0 dla Manchesteru City, hat-trick Raheema SterlingaRiyad Mahrez obsłużył znakomitym podaniem Sterlinga, a ten płaskim uderzeniem obok Fabiańskiego podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

9
9
2
4
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

1
1
1
87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyle Walker.

2
2
3
4
4
86'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

Manchester City prowadzi już 4:0! W powtórzonym rzucie karnym Sergio Aguero się już nie pomylił. Łukasz Fabiański rzucił się w drugą stronę.

7
3
2
3
10
85'

Łukasz Fabiański obronił strzał z 11. metra wykonywany przez Sergio Aguero, ale po VAR-ze będzie powtórka, bo Polak zbyt wcześnie opuścił linię bramkową.

3
4
4
2
8
83'

Rzut karny dla Manchesteru City! Mahreza w "16" faulował Issa Diop.

4
3
2
2
3
82'
1
1
1
1
1
80'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Phil Foden.

1
1
1
1
2
79'
77'

Sędzia jeszcze sprawdzał w systemie VAR, czy w akcji bramkowej nie było spalonego i ostatecznie gola uznał.

2
1
1
1
1
75'

Manchester City ma już trzy trafienia przewagi! Piękne podanie górą zagrał Riyad Mahrez, piłkę świetnie przyjął Raheem Sterling, który przelobował Łukasza Fabiańskiego.

5
4
3
3
5
73'

Groźnie uderzał Manuel Lanzini, ale piłkę skutecznie odbił Ederson. Po chwili próbował dobijać Javier Hernandez, lecz znów dobrze interweniował Brazylijczyk.

1
2
1
1
2
73'

59 870 ogląda na żywo mecz West Ham United - Manchester City.

2
1
1
1
Czy West Ham United zdoła strzelić co najmniej jednego gola w tym spotkaniu?
Tak
Nie
69'

Man City. Schodzi: Gabriel Jesus. Wchodzi: Sergio Aguero.

68'

Nieudana akcja The Citizens i grę od własnej bramki rozpocznie Łukasz Fabiański.

1
1
65'

Manchester City spokojnie kontroluje boiskowe wydarzenia i nie pozwala West Hamowi na zbyt wiele.

1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Felipe Anderson, który faulował przeciwnika.

West Ham United
62'

Sebastien Haller złapany w pułapkę ofsajdową.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fabian Balbuena.

1
60'

Aaron Cresswell był faulowany i będzie rzut wolny dla gospodarzy.

1
Czy w drugiej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
1
54'

Jednak nie ma gola Gabriela Jesusa dla Man City, a już wydawało się, że będzie 3:0 dla mistrza Anglii. Jednak w tej akcji był minimalny spalony Sterlinga, co wykazał VAR i sędzia trafienia nie uznał.

1
2
2
2
2
51'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Manchester City wygrywa już 2:0! Kevin De Bruyne zagrał świetne podanie do Raheema Sterlinga, a ten wygrał pojedynek sam na sam z Łukaszem Fabiańskim, posyłając piłkę między nogami polskiego bramkarza.

8
8
5
3
3
50'

Przyjezdni długo utrzymują się przy piłce na połowie WHU.

1
1
1
1
48'
46'

Początek drugiej odsłony spotkania West Ham United - Manchester City.

1
45+1'

Gabriel Jesus strzelił z linii pola karnego wprost w Łukasza Fabiańskiego. Reprezentant Polski chwycił piłkę.

5
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

1
43'

Raheem Sterling i znalazł się na pozycji spalonej.

1
1
1
42'

Rodri przerwał groźnie zapowiadającą się akcję londyńczyków.

1
1
1
3
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie meczu. Przy futbolówce znajdują się mistrzowie Anglii.

1
2
38'

Kevin De Bruyne próbował zaskoczyć Łukasza Fabiańskiego strzałem z narożnika pola karnego, ale Polak pewnie chwycił piłkę.

4
1
37'

Man City nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego drugiego trafienia podczas tej konfrontacji.

1
1
Czy w tej połowie padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?
Tak
Nie
32'

Issa Diop zatrzymał szarżującego Kevina De Bruyne'a i do ataku może przejść West Ham United.

5
2
1
30'

Łukasz Fabiański złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

4
3
1
28'

Manchester City cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

2
2
2
25'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kyle Walker.

Manchester City wyszedł na prowadzenie 1:0! Kyle Walker zagrał piłkę z prawej strony wzdłuż linii końcowej boiska, a na futbolówkę nabiegł Gabriel Jesus i pokonał Łukasza Fabiańskiego. W tej sytuacji źle w obronie interweniował Issa Diop.

16
9
9
9
14
23'

Niedokładnie piłkę do klubowego kolegi zagrywał Jack Wilshere i futbolówkę przejęli goście.

1
1
22'

Tylko w boczną siatkę z około 10 metrów strzelił Riyad Mahrez.

2
21'

Bezpańską piłkę opanował Łukasz Fabiański i szybko rozpoczął akcję WHU.

3
2
20'

Aktywny jest Raheem Sterling, który stara się napędzać ataki przyjezdnych. Nieźle poczyna sobie również Riyad Mahrez.

2
2
1
1
1
18'

Faulowany był Raheem Sterling i będzie rzut wolny dla The Citizens.

3
2
1
17'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Młoty starają się nie dawać spychać do defensywy.

2
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
Tak
Nie
13'

Posiadanie piłki:

West Ham United - 45 proc.

Manchester City - 55 proc.

1
1
11'
1
9'

Uderzał celnie sprzed pola karnego Riyad Mahrez, a skuteczną interwencją popisał się Łukasz Fabiański. Polak odbił piłkę na rzut rożny.

2
1
9'

Mistrzowie Anglii spokojnie budują swój atak pozycyjny.

7'

Przypominamy, że na inaugurację nowego sezonu angielskiej ekstraklasy w piątek Liverpool FC pokonał Norwich City 4:1.

2
2
1
5'

Piłkarze West Hamu wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

2
4'

Od początku niezłe tempo spotkania. W ataku znajduje się Man City.

1
3'

Aaron Cresswell ucierpiał w starciu z rywalem, ale będzie kontynuował grę.

2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli gospodarze.

czas Start meczu
12:49

W podstawowym składzie WHU znalazł się polski bramkarz Łukasz Fabiański.

4
2
1
08:30

Potyczkę poprowadzi sędzia Mike Dean.

3
Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu West Ham United - Manchester City?
Wygra West Ham United
Będzie remis
Wygra Manchester City
2
1
08:30

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 1. kolejki Premier League West Ham United - Manchester City. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 13:30.