3
4
3
90+3'

Gol! Strzelił Florinel Coman. Coman dobija Anglików! Henderson przy uderzeniu sprzed pola karnego nawet nie drgnął! Bez szans! 2:4!

30
14
5
7
7
90+2'

Uderzał Gray, Radu obronił! Ależ emocje.

6
5
4
5
3
90+1'

Głową uderzał Abraham, piłka trafiła w poprzeczkę!

6
8
4
4
3
90'

Jeszce 4 minuty emocji przed nami.

6
4
2
4
3
90'

Strzelał Abraham, Radu uratował Rumunów!

7
4
2
2
2
88'

2
88'

Gol! Strzelił Florinel Coman. Ależ błąd Hendersona. Coman uderzał z 25 metrów, a bramkarz Anglików zachował się tragicznie przepuszczając dość proste uderzenie. 2:3!

16
8
4
7
3
87'

Rumunia U-21. Schodzi: Ianis Hagi. Wchodzi: Dragos Nedelcu.

4
87'

Gol! Strzelił Tammy Abraham. Co tam się dzieje! Dogranie do Abrahama, ten przyjął piłkę i z pola karnego trafił na 2:2!

11
6
7
3
6
85'

Gol! Strzelił Ianis Hagi. Błąd popełnił Tomori, który nie potrafił wybić piłki. Dopadł do niej Hagi i strzałem z ok. 25 metrów pokonał Hendersona! 1:2!

17
9
4
3
2
84'

I kolejna próba Anglików. Tym razem piłka minęła cel.

2
2
2
2
2
84'

Po dograniu z rogu głową uderzał Calvert-Lewin, Radu kapitalnie wybił piłkę na kolejny korner.

2
2
1
1
1
81'

Kontra Rumunów, ale strzał z... połowy boiska daleki od ideału.

3
4
3
2
3
79'

Gol! Strzelił Demarai Gray. Z linii pola karnego pięknie uderzył Gray. Radu zdołał zbić piłkę na słupek, jednak futbolówka ostatecznie wpadła do siatki. 1:1!

Anglia U-21
16
7
4
6
6
78'

Anglia U-21. Schodzi: Jay Dasilva. Wchodzi: Tammy Abraham.

Jay Dasilva #3
5
4
4
5
3
76'

6
76'

Gol! Strzelił George Puscas. Puscas uderzył w prawy róg, bramkarz nie rzucił się. 0:1!

22
13
9
8
7
75'

Rzut karny dla Rumunów. Kenny sfaulował Comana!

8
8
4
2
2
74'

Rumunia U-21. Schodzi: Dennis Man. Wchodzi: Vlad Dragomir.

3
72'

Rumunów tak rozśmieszył nasz dowcip, że omal nie stracili gola. Dobrze w bramce zachował się Radu.

7
5
4
4
4
71'

O! Przypomniał nam się dowcip. Ile mamy wozów? Trzy. 1. Mały wóz. 2 Wielki wóz. 3 Wóz VAR.

5
4
3
4
3
70'

Ręką w polu karnym zagrał jeden z Rumunów. Trwała analiza VAR, ale zdaniem "wozu" to był przypadek.

5
3
7
2
4
68'

Phil Foden uderzył z ok. 16 metrów, tuż obok słupka.

2
2
2
3
2
67'

Calvert-Lewin ładnie uderzył głową z pięciu metrów. Jednak ponad bramką.

2
3
2
2
2
65'

Po dograniu z rogu z kilku metrów uderzał Alexandru Pascanu, jednak trafił wprost w Hendersona.

4
3
3
3
3
65'

Uderzał Baluta, trafił w twarz rywala. To uratowało Anglików. Będzie rzut rożny.