Herrmann walczył na lewej stronie i dośrodkował w pole karne. Jego podanie wybił Hummels.

3
2
2
41'

Rzuty karne zbliżają się coraz większymi krokami... Żadnych strzałów i składnych akcji w ciągu pięciu ostatnich minut.

6
4
3
4
6
36'

M'gladbach. Schodzi: Michael Cuisance. Wchodzi: Julio Villalba.

2
36'

Aktywny jest na lewej flance Jeong. Koreańczyk zszedł z piłką w pole karne i oddał mocny strzał w sam środek bramki. Nicolas wybił piłkę.

3
1
2
2
5
33'

Jeong zagrywał z lewej strony w pole karne. Wagner nie otrzymał podania, bo ubiegł go obrońca.

6
2
2
2
6
30'

Dośrodkowanie w pole karne Borussii do Wagnera. Napastnik uderzył głową, ale piłka przeleciała obok słupka.

4
2
3
2
4
29'

Drużyny grają w żółwim tempie. Nie zanosi się na bramki, chociaż zawodnicy mają jeszcze kwadrans. Oby okazał się przełomowy dla tego spotkania...

4
2
1
1
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Wagner za faul na Benesie.

Bayern Monachium
1
1
1
7
23'

M'gladbach. Schodzi: Florian Neuhaus. Wchodzi: Denis Zakaria.

Florian Neuhaus #32
4
1
1
1
23'

M'gladbach. Schodzi: Ibrahima Traore. Wchodzi: Torben Muesel.

Torben Muesel #26
4
1
1
23'

Wagner dostał piłkę w polu karnym, ale był tyłem do bramki. Napastnik nie zdążył się obrócić.

1
6
3
22'

Piłkarze nie rozpieszczają kibiców. Tempo nie rozkręca się z minuty na minutę, a za nami już połowa spotkania.

3
1
5
19'

Herrmann nieźle dryblował na lewej stronie i wywalczył sobie pozycję do dośrodkowania. Uderzał Traore, ale jego próba nieudana. Ulreich nie musiał interweniować.

4
2
17'

Bayern dominuje na połowie Borussii. Sanchez dogrywał na głowę Wagnera, ale tym razem snajper nie poradził sobie z piłką.

1
1
1
7
2
14'

Bardzo dobre dośrodkowanie Jeonga z lewej strony. Do piłki doskoczył Sandro Wagner i oddał niezły strzał głową. Broni Nicolas!

2
7
1
3
5
11'

Beyer dostał podanie na prawej stronie i mógł rozkręcić niezły atak. Obrońca Borussii poślizgnął się jednak w polu karnym Bayernu i stracił piłkę.

6
4
3
2
3
8'

Ależ szansa dla Borussi! Drmić popędził lewą stroną pola karnego i stanął niemal oko w oko z Ulreichem. Napastnik uderzał w kierunku dalszego słupka, ale broni bramkarz Bayernu!

9
14
4
5
6
7'

Bawarczycy przycisnęli rywali na ich połowie, ale ci sprawnie zdołali się przemieścić pod bramkę Ulreicha.

6
3
3
3
4
6'

Hummels wykazał się kreatywnością i prostopadle zagrał do Rodrigueza. Kolumbijczyka uprzedził jednak bramkarz.

6
1
1
3
7
4'

Herrmann urwał się rywalom i zszedł z piłką do środka. Zawodnik Borusssii oddał strzał, ale zdążył zablokować go Boateng.

6
3
5
3
3
2'

Nieudane dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza. Bayern jednak wciąż przy piłce.

2
3
2
2
8
2'

Jeong faulowany na połowie Borussii. Bayern będzie miał rzut wolny.

7
2
3
2
3
16:09

Bawarczycy awansowali po pokonaniu Fortuny Duesseldorf po rzutach karnych (0:0, w karnych 8:7). Z kolei Borussia wyeliminowała w półfinale Herthę Berlin 1:0.

10
2
2
4
4
16:09

Zapraszamy na relację LIVE z finału towarzyskiego turnieju Telekom Cup. O tytuł powalczą ze sobą Bayern Monachium i Borussia Moenchengladbach. Pierwszy gwizdek o godzinie 16:30!