Philippe Coutinho uderzył, ale piłka po jego strzale przeleciała obok bramki.

1
1
6
89'

Przekombinowany atak Blaugrany. Lionel Messi znowu czekał na podanie od partnera. Tym razem był nim Philippe Coutinho.

1
1
1
5
6
85'

Mogło być blisko trzeciego gola dla Barcelony. Kolega niecelnie dograł do Lionela Messiego. Argentyńczyk zawiedziony, poluje na gola.

5
2
5
4
4
81'

. Schodzi: Jony. Wchodzi: John Guidetti.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Philippe Coutinho za faul.

1
2
4
4
76'

Odgrozili się przyjezdni. Luis Suarez nieźle dośrodkował z prawej strony, a Arturo Vidal uderzył głową. Chilijczyk nie postarał się i strzelił nad bramką.

1
3
4
75'

Jony postraszył! Skrzydłowy podkręcił piłkę jeszcze przed polem karnym, ale pomylił się o centymetry.

2
2
2
72'

Darko Brasanac stanął przed szansą. Zawodnik Deportivo mógł zaskoczyć po tym, jak piłka została z autu wrzucona w pole karne Barcelony. Serb nie przyłożył się do strzału i zmarnował okazję.

2
3
1
1
1
71'

. Schodzi: Rodrigo Ely. Wchodzi: Patrick Twumasi.

wchodzi Wchodzi
Patrick Twumasi #24
schodzi Schodzi
1
3
1
70'

Barcelona. Schodzi: Nelson Semedo. Wchodzi: Jordi Alba.

6
2
3
2
1
69'

Lionel Messi zatańczył z rywalami na lewej stronie pola karnego. Argentyńczyk mocno uderzył z ostrego kąta, ale broni Fernando Pacheco.

1
1
1
2
4
68'

Wakaso Mubarak wziął sprawy w swoje ręce. Uderzył z dystansu, ale piłka odbiła się od jednego z rywali.

1
1
64'

Pierwszy drybling Lionela Messiego przed polem karnym rywali. Tym razem obrońcy złapali Argentyńczyka w pułapkę.

2
2
5
4
7
61'
17
12
3
1
1
60'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Rzut karny, Luis Suarez i 2:0 dla Barcelony. Ale nie obyło się bez nerwów. Fernando Pacheco był blisko obronienia strzału, piłka otarła się o jego rękawice.

FC Barcelona
45
31
14
4
5
59'

Rzut karny dla Barcelony!

22
15
4
1
58'

Sędzia ogląda powtórkę. Tomas Pina mógł dotknąć piłkę ręką podczas spornej akcji, po której Gerard Pique trafił do siatki.

6
5
2
1
57'

Ousmane Dembele dośrodkował z rzutu wolnego, główkował Gerard Pique, ale obronił Fernando Pacheco. Hiszpański obrońca Barcy próbował dobić strzał, po drodze pomógł mu Samuel Umtiti, który został złapany na spalonym. Piłka w bramce, ale gola nie ma.

1
1
3
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ximo Navarro za faul na Suarezie.

3
1
1
3
54'

Gol! Strzelił Carles Alena. Asystował mu Sergi Roberto.

Piękna akcja wychowanków Barcelony. Roberto zagrał do środka z prawej strony, podanie w polu karnym przejął Alena i precyzyjnie uderzył obok słupka. Brawa również dla Luisa Suareza za przepuszczenie piłki do hiszpańskiego pomocnika.

31
22
4
2
50'

Kolejna szansa zawodników Abelardo. Ruben Duarte dośrodkował z lewej strony pola karnego, ale piłka poleciała w światło bramki Marc-Andre ter Stegena. Niemiec udanie interweniował.

4
5
1
3
50'

Gospodarze nie wykorzystali okazji z kontrataku po nieudanym rzucie rożnym Barcelony. Jony po podaniu Borjy Bastona ruszył prawą stroną. Stamtąd próbował dośrodkować w pole karne, ale nie zrobił tego precyzyjnie.

1
3
1
49'

Nieudana próba. Luis Suarez trafił w mur.

2
4
48'

Barcelona będzie miała rzut wolny przed polem karnym. Ousmane Dembele faulowany przez Rodrigo Ely.

1
1
2
47'

Barcelona bez dobrego wyniku, rozgrzewkę zaczyna Lionel Messi. Argentyńczyk wejdzie w drugiej połowie, żeby ratować zespół.

4
3
2
1
1
46'

Pierwsza próba kombinacyjnego ataku Barcelony. Philippe Coutinho próbował zagrać piętą do Luisa Suareza, ale rozpracowali to obrońcy.

1
3
2
3
46'

Wracamy po przerwie. Przy piłce FC Barcelona!

4
4
3
1
46'

. Schodzi: Diego Rolan. Wchodzi: Darko Brasanac.

21:29

2
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
43'

Barcelona konstruuje atak pozycyjny. Na rzie bez szału. Gospodarze nie pozwalają rywalom zbliżyć się nawet na okolice 20 metra.

1
1
1
1
40'

Znowu Rodrigo Ely uderzył głową. Obrońca wykorzystał dośrodkowanie Jony'ego, ale piłka tym razem przeleciała nad poprzeczką.

2
2
2
1
2
40'

Gra przeniosła się na połowę boiska. Żadna z drużyn nie potrafi podejsć pod bramkę rywali.

1
1
2
36'

Deportivo nieśmiało próbuje się rozkręcić. Rodrigo Ely uderzył głową, ale broni bramkarz Barcelony.

4
3
2
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Jony za dyskusję z arbitrem.

8
3
1
1
32'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Spokój zachowuje Marc-Andre ter Stegen i łapie piłkę.

2
3
1
1
30'

Kolejna okazja Barcelony. Ousmane Dembele dośrodkował z prawego skrzydła. Głową w polu karnym uderzył Arturo Vidal, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
2
2
29'

Ousmane Dembele wypuścił na prawej stronie Luisa Suareza. Urugwajczyk nie zwlekał ze strzałem, wszedł w pole karne i płasko uderzył. Znowu broni Fernando Pacheco.

1
2
1
2
27'

Barcelona jak nie atakuje, to naciska. Deportivo Alaves po przejęciu ma ogromne problemy z rozegraniem. Blaugrana od razu stosuje wysoki pressing. Skutecznie - posiadanie piłki przez mistrza Hiszpanii po 27. minutach wynosi 82 procent.

3
3
5
24'

Sergi Roberto złapał moment zawahania. Hiszpan dostał piłkę na lewej stronie pola karnego i szybko musiał zdecydować, co z nią zrobić. Pokusił się o ekstraklasowy centrostrzał, który nie zaskoczył rywali.

2
2
2
4
2
24'

Ousmane Dembele walczył z dwójką rywali na prawym skrzydle. Próbował zagrać do środka, ale rywal przejął podanie.

2
2
2
4
22'

Luis Suarez i Philippe Coutinho wymieniali piłkę na lewej stronie boiska przed polem karnym. Brazylijczyk zdał się na odwagę i oddał mocny, płaski strzał z dystansu. Fernando Pacheco skoncentrowany i broni.

1
1
2
5
4
19'

Arturo Vidal przerzucił piłkę na prawą stronę pola karnego. Dobiegł Nelson Semedo, ale nie zdążył celnie dośrodkować.

1
2
2
3
17'

Sergi Roberto zaryzykował i zagrał z pierwszej piłki w pole karne. Piłka jak od muru odbiła się od obrońców Deportivo.

3
2
3
6
4
15'

Spokojnie broni Marc-Andre ter Stegen. Niemiec łapie w "koszyk" dośrodkowanie Jony'ego.

4
7
1
2
15'

Nie jest w najlepszej formie Samuel Umtiti. Francuz najpierw podał wprost pod nogi rywala, a po chwili sprokurował rzut wolny na prawej stronie boiska. Deportivo Alaves dośrodkuje ze stałego fragmentu gry w pole karne Barcelony.

2
5
6
11'

Dalekie wybicie Fernando Pacheco na połowę Barcelony. Ale Jony złapany na spalonym.

4
4
1
1
9'

Nieudana próba dośrodkowania z prawej strony w wykonaniu Nelsona Semedo. Czujność zachował Rodrigo Ely i wybił piłkę.

1
1
4
6
7'

Aktywny jest Philippe Coutinho. Były zawodnik Liverpoolu tym razem uderzył z lewej strony pola karnego. Fernando Pacheco na razie nie daje się zaskoczyć.

4
3
3
4
5
6'

W końcu coś ruszyło! Barcelona popędziła z szybkim atakiem. Luis Suarez trafił w Fernando Pacheco. Po Urugwajczyku spróbował Philippe Coutinho, ale jego dwie próby zablokowane przez obrońców.

2
2
2
3
4
2'

Szybka strata gospodarzy i inicjatywę przejęli rywale z Barcelony. Blaugrana z trudem próbuje przebić mur - Abelardo ustawił w obronie aż pięciu obrońców.