7
3
7
90'

Jest jeszcze sporo czasu na przechylenie szali na swoją stronę. Arbiter doliczył aż 5 minut.

16
2
3
1
6
88'
87'

To była piłka meczowa! Podanie z lewego skrzydła na noge Ondraska. Czech strzela bez przyjęcia, ale piłka o centymetry mija bramkę Kelemena.

5
5
5
5
14
85'

Piłkę przed własnym polem karnym traci Tibor Halilović, ale szykującego się do strzału rywala ubiegł Vullnet Basha.

9
2
3
2
10
84'
17
5
5
4
7
83'

Druga połowa to absolutna dominacja Jagiellonii. Wisła schowana gdzies głęboko, trochę czekająca na wyrok.

15
6
5
1
8
80'

Drugi raz w tym meczu do strzału głową dochodzi Lukas Klemenz...nad bramką.

5
3
5
1
4
79'

Novikovas strzela z bardzo ostrego kąta, ale Lis odbija piłkę na rzut rożny.

3
76'
75'

Swoje błędy z pierwszej połowy chciał odkupić Lukas Klemenz. Uderzenie stopera szybuje jednak nad bramką.

3
2
4
3
2
73'

Goście powinni prowadzić. Z 5 metrów nad poprzeczką huknął Novikovas.

2
70'
69'

Pogubiona obrona gospodarzy. Arvydas Novikovas strzela pod poprzeczkę z 17 metrów, ale Lis odbija piłkę.

5
2
3
5
11
68'

Gol! Strzelił Cillian Sheridan. Asystował mu Arvydas Novikovas.

Mamy remis! Novikovs ładnie przyjął piłkę na klatkę piersiową i znakomicie dograł do kolegi. Uderzenie głową trafia do siatki!

60
27
9
22
37
64'

Arvydas Novikovas dziś jest cieniem piłkarza, którego znamy z poprzednich meczów. Litwin szukał szczęścia w strzale z dystansu, ale koszmarnie spudłował.

6
6
3
3
3
61'

Gol! Strzelił Marko Poletanović.

Jagiellonia łapie kontakt. Centra z lewego skrzydła trafia do Sheridana, ale strzał Irlandczyka zostaje zablokowany. Piłka spada na 16. metr, gdzie idealnie przymierzył Marko Poletanović.

66
37
12
23
50
57'

Kolejne zamieszanie pod bramką Wisły. Kilka przebitek, ale obrona Białej Gwiazdy wychodzi obronną ręką.

15
9
3
5
9
55'

Znów świetnie broni Mateusz Lis. Jagiellonia zepchnęła gospodarzy do głębokiej defensywy.

13
7
6
3
11
54'

Dwie świetne parady bramkarza gospodarzy. Najpierw strzał z 16 metrów Poletanovicia, a następnie uderzenie głową z bliska Świderskiego. Mateusz Lis w roli głównej!

17
10
6
5
10
51'

Kilka podań i od razu groźnie w polu karnym Wisły. W dobrej sytuacji myli się Cillian Sheridan.