13
11
15
88'

Rozmontowana obrona gospodarzy i strzał z ostrego kąta w wykonaniu Mbappe Lottina... nogami obronił Navas.

38
23
16
12
15
86'

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Marco Asensio.

Piorunująca końcówka Realu! Dogranie z lewej strony boiska i strzał bez przyjęcia tuż przy bliższym słupku. Brazylijczyk nieczysto uderzył piłkę, ale liczy się efekt końcowy.

224
129
39
53
98
84'

PSG. Schodzi: Giovani Lo Celso. Wchodzi: Julian Draxler.

31
18
12
9
12
83'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Real prowadzi, a wielka w tym zasługa wprowadzonego niedawno Marco Asensio. Hiszpan dwukrotnie próbował dograć do CR7, za pierwszym razem podanie przeciął Kimpembe, a za drugim razem piłkę odbił Areola. Piłka trafiła w kolano Ronaldo i wpadła do siatki.

14
80'

Chytre podanie Ronaldo do Bale'a. Walijczyk był już w polu karnym, ale oddanie strzału uniemożliwił mu Presnel Kimpembe.

19
10
5
10
16
79'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Marco Asensio.

29
19
12
11
15
79'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Lucas Vazquez.

24
20
13
13
14
78'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Ostro potraktowany został Neymar.

Real Madryt
16
9
7
12
25
76'

Od pewnego czasu groźniej atakują przyjezdni. Berchiche zagrał "klepkę" z Neymarem, a ten poszukał na dalszym słupku Alvesa. Ależ niewiele zabrakło, by Brazylijczyk wślizgiem wepchnął piłkę do siatki.

14
11
13
5
7
74'

Szczęście po stronie Królewskich! Kimpembe strzela z kilku metrów, ale trafia prosto w Ramosa.

15
22
9
10
9
73'

Dwie szybko wyprowadzone akcje paryżan, ale za każdym razem zaporą nie do sforsowania był Marcelo.

17
11
10
11
12
72'

Presnel Kimpembe ofiarnie zablokował atomowy strzał Ronaldo z 22 metrów.

18
7
7
20
13
69'

Niecodzienna sytuacja! Centra Neymara trafia w twarz sędziego, który mocno odczuł to uderzenie. Chwila przerwy na dojście do siebie.

18
57
18
12
8
68'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Gareth Bale.

35
25
11
5
8
67'

Dobra centra Meuniera z prawej flanki. "Szczupakiem" zaatakował piłkę Neymar, ale zabrakło mu centymetrów.

4
9
5
9
4
66'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Thomas Meunier.

18
12
14
12
16
65'

Odległość od bramki gości duża, ale Ronaldo decyduje się na strzał. Rykoszet od rywala stojącego w murze i tylko korner. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia.

13
13
3
7
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot. Podcięty Modrić.

12
11
6
8
17
61'

Mocne, płaskie wstrzelenie piłki przed bramkę gości. Dobry zamysł miał Isco, ale Ronaldo uprzedzony przez bramkarza.

18
7
4
7
9
57'

Kilka minut wymieniania podań w środku boiska. Wygląda to tak jakby jedni i drudzy zbierali siły na decydujący szturm.

14
14
7
8
6
54'

Kapitalne podanie w pole karne Realu i dogranie spod linii końcowej na 12. metr. Adrien Rabiot uderzył ile sił w nogach, ale "upolował" Ramosa. Kapitan Królewskich odbił piłkę ręką, rzutu karnego jednak nie ma.

19
26
10
12
35
52'

Dośrodkowanie Marcelo blokuje Alves. Obrońca Realu sugerował, że jego rodak zagrał ręką, ale Gianluca Rocchi jedynie się uśmiechnął.

18
26
8
7
18
49'

Groźna kontra PSG! Lo Celso do Neymara, a ten płasko w pole karne do Mbappe. Mocny strzał po ziemi, ale fantastycznie broni Keylor Navas.

26
9
3
10
15
47'

Pilka na wolne pole do Isco, ten popędził w kierunku bramki paryżan, ale grę przerywa gwizdek... był spalony.

17
11
5
9
14
46'

19:50

Pierwsze 45 minut widziane okiem aparatu...

36
19
12
11
23
45'

Sędzia dorzucił do pierwszej połowy 2 minuty.

41
19
13
13
15
45'

Bardzo mocne uderzenie w lewy róg. Areola wyczuł strzelca, ale nie zatrzymał piłki.

199
109
42
68
171
44'

Kroos pada w polu karnym PSG! Jest rzut karny! Faulował Lo Celso.

52
26
16
18
51
43'

Świetna parada Areoli po strzale Benzemy!

40
15
9
10
21
39'

Real stracił impet, a obudziło się PSG. Neymar kolejny już raz zabawił się z obrońcami i świetnie wypatrzył Cavaniego. Urugwajczyk nie miał kłopotów z odwróceniem się w kierunku Navasa, ale strzał z 10 metrów podbił jeden z Królewskich.

40
26
10
7
18
38'

Bardzo mocny strzał Ronaldo z prawego narożnika pola karnego. Zdecydowanie zbyt dużo siły, mało precyzji.

27
31
10
16
20
35'

Brzydkie zachowanie Kroosa, który bezpardonowo zaatakował nogi Mbappe. Zdecydowanie na kartkę, ale tym razem Niemcowi się upiekło.

19
10
15
7
32
33'

Żółtą kartkę otrzymał Isco. Faulowany Lo Celso.

Real Madryt
40
16
16
18
30
33'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Neymar.

Goście na prowadzeniu! Centra z prawej strony boiska, strącenie Neymara i strzał w sam środek bramki, ponad interweniującym Navasem.

226
138
57
77
119
32'

Zawisł w powietrzu Sergio Ramos, ale uderzenie głową broni Areola.

26
11
6
13
21
30'

Neymar na lewej flance mijał rywali niczym slalomowe tyczki. Nikt nie był w stanie odebrać mu piłki, ale sam się jej pozbył. Wszystko kończy koszmarny kiks przy próbie strzału z 17 metrów.

28
16
6
11
15
28'

Ronaldo sam przed Areolą! Potwornie mocny strzał trafia w twarz bramkarza. Gola nie ma, ale Areola nie wie gdzie się znajduje. Medycy już są przy nim.

26
19
17
20
18
26'

Piłka ustawiona 18 metrów od bramki PSG, a przy niej Cristiano Ronaldo. Mocny strzał obok muru, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. Źle to strzelił CR7.

31
30
5
15
17
25'

Żółtą kartkę otrzymał Giovani Lo Celso. Isco faulowany bardzo blisko linii pola karnego.

22
10
3
10
13
23'

Początkowy szturm Realu już za nami. Teraz mecz się wyrównał.

18
19
8
6
7
21'

Troszkę gry pod publiczkę. Widowiskowe dryblingi Neymara, a chwilę później Varane'a... mimo strat było na czym zawiesić oko.

24
22
10
6
6
18'

Marcelo górą do Ronaldo. Portugalczyk wbiegał między dwóch rywali, ale wzięty w kleszcze nie dopadł do futbolówki. Minutę później taki sam los spotkał pod przeciwległą bramką Cavaniego.

23
21
14
10
10
15'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Brzydki faul w środku boiska.

40
23
12
18
30
14'

Upomnienie od sędziego. Brzydko zachował się Neymar, który pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki w "szesnastce" gospodarzy.

20
13
6
6
6
13'

Długie prostopadłe podanie do Neymara, a ten widział kolegę wbiegającego środkiem pola karnego. Cavani piłki się jednak nie doczekał... świetna interwencja wślizgiem Varane'a.

21
17
6
9
15
12'

Centra z lewego skrzydła, ale Areola uprzedził Benzemę.

16
10
8
9
15
11'

Marcelo wraca do gry, ale trzyma się za lewy łokieć.

26
21
11
10
13
9'

Groźnie wyglądające zderzenie Marcelo z Alvesem. Piłkarz Realu krzyczy z bólu, to chyba coś poważnego

23
19
15
31
40
7'

Postraszyli goście. Modrić nie zdążył wrócić do defensywy i poszło prostopadłe podanie do Berchiche. Uderzenie w kierunku dalszego rogu mija jednak cel w znacznej odległości.

17
9
13
6
15
5'

Świetna gra na jeden kontakt Benzemy z Marcelo. Zdezorientowana obrona gości, ale udaje się wyjść obronną ręką. Po chwili strzał Kroosa z 18 metrów obroniony przez Areolę.

26
12
8
10
17
3'

Isco zagrał na wolne pole do Ronaldo, a ten odpala armatę z ostrego kąta. Piłka przeleciała jednak wzdłuż bramki i opuściła boisko.

20
10
8
10
18
2'

Szybko bliższy kontakt z murawą zalicza Neymar. Grymas bólu na twarzy Brazylijczyka, faulował Kroos.