Puchar Polski: Półfinały, pierwsze mecze

(1:0)
Zakończony

Arka Gdynia

90+4'

Zza pola karnego strzelał jeden z zawodników Korony. Uderzenie jednak zablokowane.

8
3
2
4
4
90+3'

Na spalonym złapany został Nika Kaczarawa.

12
5
4
4
8
90+2'

Dwa razy z dystansu strzelał Siergiej Kriwiec. Oba uderzenia zostały zablokowane.

13
7
3
3
2
90'

Doliczone trzy minuty.

4
2
4
1
4
90'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gosci. Piłka ostatecznie wyszła jednak poza boisko.

4
3
3
2
4
87'
86'

Stara się atakować Korona Kielce i podwyższyć prowadzenie.

7
3
1
1
4
84'

Korona Kielce rozgrywa piłkę. Arka Gdynia czeka na błąd rywala.

6
2
3
1
5
80'

Gol! Strzelił Luka Zarandia.

Świetnie spisał się Luka Zarandia! Piłkarz Arki przejął piłkę po błędzie zawodnika Korony, popędził na bramkę, poradził sobie z obrońcą i wykorzystał bardzo dobrą okazję. Gol dla Arki!

Arka Gdynia
44
21
9
8
25
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Damian Zbozień.

6
1
1
3
3
79'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. To była zła wrzutka, piłka wyszła poza boisko.

2
3
1
1
1
76'
75'

Leży na boisku Nika Kaczarawa. Chwilowa przerwa w grze.

1
2
1
2
5
71'

Gol! Strzelił Nika Kaczarawa.

Jednak gol! Po analizie VAR, bramka została uznana! Po strzale Kiełba piłka odbiła się od Niki Kaczarawy i wpadła do bramki.

40
20
8
13
19
69'

Jacek Kiełb strzelał na bramkę gości. Po rykoszecie piłka wpadła do bramki, ale ten gol nie został uznany.

7
4
3
2
7
68'

Luka Zarandia dryblował w polu karnym gospodarzy. Ładna akcja, ale zabrakło już dokładnego dogrania.

1
67'

Dośrodkowanie w pole karne Korony Kielce. Tam niecelnie strzelał jeden z zawodników Arki Gdynia.

1
1
1
63'

W polu karnym strzelał Jacek Kiełb. Został jednak zablokowany.

1
62'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Frederik Helstrup.

4
1
1
5
60'

Przedzierał się Luka Zarandia. Zatrzymał go jednak Adnan Kovacević. Dobrze spisał się obrońca gospodarzy.

1
58'
55'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Krzysztof Pilarz wypiąstkował piłkę. I tak był jednak spalony.

2
3
2
54'

Tym razem na strzał z dystansu zdecydował się Jakub Żubrowski. To uderzenie zostało zablokowane.

1
3
51'

Z około 20 metrów nad poprzeczką strzelił Mateusz Szwoch.

3
1
3
2
1
48'

Zamieszanie w polu karnym Arki Gdynia. Najpierw okazję miał Nika Kaczarawa, a potem Michael Gardawski. Dobrze spisał się jednak Krzysztof Pilarz.

3
2
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
1
1
1
46'
45'

Doliczona jedna minuta.

1
1
2
4
43'

Bardzo ładny strzał z dystansu oddał Jakub Żubrowski. Dobrze obronił Krzysztof Pilarz.

3
4
3
2
43'

Damian Zbozień zagrywał do Krzysztofa Janusa. Podanie było jednak zbyt mocne, grę wznowił Zlatan Alomerović.

3
1
36'

W polu karnym na bramkę Korony strzelał Siergiej Kriwiec. Uderzenie zostało zablokowane. Groźna akcja gości.

4
3
3
34'

Zanosiło się teraz na groźną akcję Korony, ale zabrakło jednak dokładnego dogrania w pole karne. Piłka wyszła poza boisko.

1
1
1
34'

Korona Kielce dobrze gra w defensywie i rozbija ataki gości.

1
1
1
1
32'

Korona Kielce przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na połowie rywala.

1
2
27'

Dobrze w defensywie spisał się Frederik Helstrup. Obrońca Arki wybił piłkę, którą mógł przejąć Mateusz Możdżeń.

3
2
2
26'

Dobra wrzutka w pole karne Korony Kielce. Udanie przerwał ją Zlatan Alomerović.

1
4
24'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Arki. Dobrze interweniował Krzysztof Pilarz.

4
5
3
2
3
23'

Ładne dośrodkowanie Łukasza Kosakiewicza w pole karne gości. Krzysztof Pilarz wypiąstkował jednak piłkę.

4
1
1
20'

Krzysztof Janus dośrodkował w pole karne gospodarzy. Po chwili strzał na bramkę, ale Zlatan Alomerović nie dał się zaskoczyć.

1
1
1
4
3
18'

Walka w środkowej strefie boiska. Wyrównany fragment spotkania.

3
2
2
5
3
14'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Krzysztof Pilarz obronił strzał głową Olivera Petraka. Po dobitce Niki Kaczarawy piłka wpadła już jednak do bramki.

58
29
15
18
31
13'

Po dośrodkowaniu Kosakiewicza do strzału składał się Bartosz Rymaniak. Piłkę na rzut rożny wybił obrońca Arki.

2
3
3
3
2
12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Piłka została jednak wybita.

2
2
2
1
1
10'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

2
2
6'

Zanosiło się na groźną akcję gości. Siergiej Kriwiec nie zdołał jednak oddać groźnego strzału na bramkę Korony.

2
3
4'

Z dystansu strzelał Siergiej Kriwiec. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
1
2
1
3'

Arka Gdynia od początku spotkania stara się atakować. Gra toczy się na połowie gospodarzy.

7
1
1
1'

Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy. Z kilku metrów niecelnie główkował Mateusz Szwoch. Dobra okazja dla gości.