1
4
8
90+4'

Teraz ogromna sprzeczka piłkarzy obu drużyn na środku boiska. Sędzia rozdziela zawodników.

7
3
2
1
90'

Spotkanie potwra siedem minut dłużej.

5
4
12
2
3
89'

Spotkanie obserwuje 8109 widzów.

10
1
3
2
1
88'

Z dystansu strzelał Mario EngelsMartin Polacek odbił piłkę i nie dał się zaskoczyć.

3
2
1
1
87'
86'

W końcówce meczu Zagłębie wcale nie zamierza bronić wyniku tylko stara się atakować.

13
1
2
2
83'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał Łukasz Zwoliński. Piłka nie znalazła jednak drogi do bramki Zagłębia.

5
2
1
1
3
82'

Poza boiskiem opatrywany jest Sebastian Madera.

3
2
3
3
4
79'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Wrocławianie wybili piłkę.

2
3
1
3
78'

Spotkanie straciło na jakości. Na trybunach kibice obrzucają się racami.

5
4
7
2
4
75'

Spotkanie zostało wznowione.

8
5
1
2
2
73'

Spotkanie zostało na chwilę przerwane. To efekt rac rzuconych w trybuny.

5
6
3
2
7
69'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia piłkę pewnie złapał Martin Polacek.

9
3
3
1
4
67'

Z linii pola karnego strzelał Martin Nespor. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
2
1
2
64'

Zagłębie dobrze broni dostępu do własnej bramki i rozbija większość akcji Śląska.

11
5
3
2
5
62'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Filip Starzyński. Efektownie to uderzenie obronił Mariusz Pawełek.

6
3
2
2
3
61'
4
1
2
2
1
59'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Gospodarze pewnie wybili jednak piłkę.

8
1
2
1
2
57'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z zawodników WKS-u.

11
3
3
6
4
54'

Gol! Strzelił Łukasz Piątek. Łukasz Piątek strzelał z dystansu, piłka odbiła się od słupka. Ponownie dopadł do niej Piątek i skierował do pustej bramki.

50
21
6
15
23
53'

Poprzeczka uratowała Śląsk przed stratą gola! Zza pola karnego strzelał Łukasz Piątek.

11
8
4
6
9
51'

Wrocławianie starają się atakować, lecz Zagłębie bardzo dobrze zorganizowane jest w defensywie.

9
4
3
4
5
48'

Jak na razie dość spokojny początek drugiej połowy.

12
6
6
3
8
46'

Początek drugiej połowy.

8
5
4
1
1
45'

Pierwsza połowa potrwa minutę dłużej.

5
2
2
1
5
44'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Woźniak.

10
3
1
1
4
40'

W sytuacji sam na sam z bramkarzem Śląska znalazł się Martin Nespor. Minął już Mariusza Pawełka, strzelał z ostrego kąta, ale na linii bramkowej piłkę zablokował Mariusz Pawelec.

14
8
2
2
5
38'

Z dystansu strzelał Dorde Cotra. Jego uderzenie zostało zablokowane.

6
3
2
1
4
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lubomir Guldan.

13
2
3
2
11
33'

W ostatnich minutach tempo meczu nieco opadło. Gra toczy się w środku boiska.

2
2
1
1
7
30'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Zagłębia.

7
3
3
4
9
27'

Łukasz Piątek miał teraz sporo miejsca i czasu, ale oddał niecelny strzał z dystansu.

7
2
2
1
2
25'

Ładny strzał z dystansu oddał Łukasz PiątekMariusz Pawełek nie dał się jednak zaskoczyć.

7
4
1
2
5
25'

Ostatnie minuty to sporo chaosu na boisku.

2
2
2
2
6
22'

Lepsze okazje w tym meczu mieli jak na razie zawodnicy Zagłębia. Śląsk szuka swojej szansy.

7
2
1
1
10
19'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Sprzed pola karnego Śląska strzelał Jarosław Kubicki. Uderzenie było jednak niecelne.

3
1
1
2
16'

Po zdobytym golu Zagłębie śmiało ruszyło do ataku.

13
7
4
2
13
15'

Gol! Strzelił Filip Starzyński. Piękny strzał z rzutu wolnego Filipa Starzyńskiego! 1:0 dla Zagłębia!

68
32
10
18
48
14'

Będzie rzut wolny dla Zagłębia. Do bramki Śląska około 20 metrów.

6
6
2
9
13'

Dobrą okazję mieli wrocławianie. Z około 15 metrów z pierwszej piłki niecelnie strzelał Ryota Morioka.

1
4
2
12'

Dużo walki w środku boiska. Jak na razie wyrównane jest to spotkanie.

1
2
1
1
9'

Po podaniu Filipa Starzyńskiego w dobrej sytuacji znalazł się Arkadiusz Woźniak. Jego strzał był już jednak niecelny.

3
2
1
8'

Przy dośrodkowaniu wrocławian z rzutu rożnego w pole karne lubinian sędzia dopatrzył się faulu na zawodniku Zagłębia. Piłka dla gospodarzy.

2
2
1
7'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Gospodarze wybili ją na rzut rożny.

3
7'

Nieco śmielej do ataku ruszył teraz Śląsk. Wrocławianom brakuje jednak dokładności pod polem karnym przeciwnika.

1
1
1
5'

Z dystansu strzelał Filip Starzyński. Piłkę pewnie złapał Mariusz Pawełek.

4
1
1
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Niecelnie główkował Arkadiusz Woźniak.

3
2
1
1
2'

Jak na razie wyrównany początek meczu. Gra toczy się w środku boiska.