SSC Napoli

90+3'

Techniczny "rogal" Lorenzo Insigne z narożnika boiska, jednak piłka przeleciała obok słupka.

90+2'

Anemiczny płaski strzał sprzed pola karnego oddał Dries Mertens i piłkę złapał Fabri. Do Belga podawał w tej sytuacji Piotr Zieliński.

90'

Doliczone 3 minuty.

89'

Ricardo Quaresma zwiódł na lewym skrzydle Hysaja, dośrodkował jednak za głęboko i piłkę złapał Pepe Reina.

87'

Dries Mertens zablokowany przy próbie strzału sprzed pola karnego.

86'

Gra toczy się teraz w środku pola, oba zespoły mają ochotę jeszcze zawalczyć o zwycięską bramkę.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Cenk Tosun.

Besiktas JK
1
82'

Gol! Strzelił Marek Hamsik.

Co za riposta gości! Kapitalny strzał Hamsika z 22 metrów, piłka wpadła do siatki przy słupku i Fabri nie miał żadnych szans.

3
81'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

79'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

78'

Gol! Strzelił Ricardo Quaresma.

Szaleństwo w Stambule! Reina wyczuł intencje Quaresmy, ale strzał w prawy róg był dość mocny i piłka wpadła do siatki.

1
77'

Rzut karny dla Besiktasu! Ręką w obrębie szesnastki zagrał Nikola Maksimović.

76'

Zablokowany mocny strzał Ozyakupa sprzed pola karnego. Zawodnik gospodarzy zbyt długo wypracowywał sobie pozycję.

75'

Besiktas mógł teraz skarcić gości! Znakomitą okazję w polu karnym miał Vincent Aboubakar i w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu zawodnik Napoli.

73'

Zarysowała się wyraźna przewaga Napoli, Turcy w dość głębokiej defensywie.

69'

Bardzo ładna akcja Napoli. Dries Mertens sprytnie przepuścił piłkę w polu karnym do Lorenzo Insigne, ale ten przestrzelił z 15 metrów.

63'

Groźnie w pole karne Besiktasu centrował Allan, przeciął to jednak Andreas Beck.

61'

Więcej z gry mają Włosi, oni częściej goszczą pod polem karnym rywala. Nadal jednak dominuje walka.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jorginho.

SSC Napoli
55'

Na boisku nadal jest niesamowicie ciasno. To negatywnie wpływa na jakość widowiska.

51'

Kapitalną okazję miało Napoli! Jose Callejon podciął piłkę nad Fabrim, ale posłał ją obok słupka.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Żółtą kartkę otrzymał Gokhan Inler.

Besiktas JK
47'

Zbyt krótkie dośrodkowanie Quaresmy z rzutu wolnego i zagrożenie oddalił Marek Hamsik.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Bardzo tłoczno jest w środkowej strefie i oba zespoły mają problem z płynnym rozgrywaniem akcji.

41'

Beck nie upilnował w polu karnym Lorenzo Insigne, ale ten uderzył nieczysto i spudłował.

40'

Zaskakujący, ale dość anemiczny strzał z dystansu Aboubakara. Pepe Reina złapał piłkę.

37'

Na razie nieco lepiej w statystykach wypada Napoli. Gospodarze nie oddali jeszcze celnego strzału.

35'

Mecz się wyrównał i jest niesamowicie zacięty. Oba zespoły grają twardo i nie przebierają w środkach.

31'

Zablokowany płaski strzał z dystansu Inlera.

29'

Kapitalna okazja Besiktasu! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła koszmarnie we własnym polu karnym pomylił się Kalidou Koulibaly, ale Hutchinson nie potrafił tego wykorzystać i trafił tylko w zewnętrzną część słupka.

26'

Nadal nieco lepsze wrażenie sprawiają neapolitańczycy, klarownych sytuacji jest jednak bardzo niewiele.

24'

Besiktas. Schodzi: Dusko Tosić. Wchodzi: Cenk Tosun.

21'

Vincent Aboubakar zamknął strzałem z powietrza centrę z lewej strony boiska, uderzył jednak niecelnie.

20'

Teraz dobra akcja gospodarzy, ale dośrodkowanie Quaresmy zostało zablokowane.

16'

Zakotłowało się w polu karnym Besiktasu, ale Andreas Beck zablokował strzał Lorenzo Insigne z ostrego kąta.

15'

Pierwszy kwadrans za nami, więcej z gry mieli w nim goście.

11'

Mogło być 0:1! Po prostopadłym podaniu Allana groźny strzał z ostrego kąta oddał Manolo Gabbiadini, ale Fabri odbił piłkę.

9'

Gospodarze poradzili sobie z centrą Hamsika z lewego skrzydła.

6'

Vincent Aboubakar ruszył do piłki zagranej w pobliże pola karnego Włochów, jednak popełnił faul na Koulibalym. Gra przerwana.

4'

Gwizdy na stadionie w Stambule, bo na początku dłużej przy piłce utrzymuje się ekipa Napoli.

2'

Pierwszy celny strzał gości. Oddał go Manolo Gabbiadini, ale na posterunku Fabri.