3:1
Zakończony

AS Roma

90+5'

Faul na Dzeko i stały fragment w odległości 25 metrów od bramki Torino. Francesco Totti uderzył jednak prosto w mur.

90+2'

Mimo straty trzech goli dobry mecz w wykonaniu Szczęsnego! Przed momentem Polak ponownie górą w starciu z rywalem. Uderzenie Martineza i odbicie piłki. Ta turlała się w stronę bramki, ale z asekuracją pospieszył obrońca.

90+1'

Uderzenie z 20 metrów w wykonaniu Martineza. Piłka trafiła jednak w jednego z defensorów, co ułatwiło interwencję Szczęsnemu.

90'

Arbiter doliczył 5 minut.

88'

Centra w pole karne Harta i zamykający akcję Edin Dzeko. Który to już raz piłka po jego strzale poszybowała obok bramki? To, że Bośniak jest nieskuteczny to mało powiedziane!

86'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

86'

Roma jeszcze próbuje, ale wątpliwe by Torino dało sobie wydrzeć 3 punkty.

82'

Od razu odpowiedzieli gospodarze. Piłkę na prawej stronie pola karnego otrzymał Davide Zappacosta. Uderzenie w długi róg i znakomicie Szczęsny! Polak końcami palców zahaczył piłkę i to uchroniło Romę od straty czwartego gola.

81'

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Leandro Paredes.

82'

Wyborna sytuacja przed Salahem. Egipcjanin jednak zdecydował się na podanie do partnerów... niepotrzebnie.

80'

Mirko Valdifiori idealnie znalazł w polu karnym Martineza. Ten jednak atakowany przez Peresa, z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Joe Hart. Kara za grę na czas.

Torino FC
77'

Torino. Schodzi: Iago Falque. Wchodzi: Josef Martinez.

76'

Boye chytrze zagrał między dwoma rywalami, ale Belotti jakby nie wierzył w powodzenie zagrania i odpuścił akcję.

74'

Zaskakująca próba Peresa z lewego narożnika pola karnego. Joe Hart broni dziś bardzo pewnie, ale tym razem wypuścił piłkę z rąk. Nie było jednak nikogo, kto mógłby skutecznie dobić.

72'

Baselli zatańczył z rywalami w ich polu karnym. Dobry drybling zakończony jednak anemicznym strzałem, z którym Szczęsny nie miał problemu.

70'

Piłkę z lewej strony boiska, na wysokości pola karnego Szczęsnego ustawił Mirko Valdifiori. Centra jednak stanowczo zbyt mocna. Do tego piłka leciała za wysoko.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Florenzi. Obrońca faulował Barrecę tuż przed linią pola karnego.

65'

Gol! Strzelił Iago Falque. Asystował mu Andrea Belotti.

Już 3:1. Piłkę na linii pola karnego przechwycił Belotti i krótko podał do Falque. Hiszpan natychmiastowo uderzył, a piłka odbiła się od nogi Fazio i przelobowała Szczęsnego.

65'

Bardzo niecelna próba z 25 metrów. Belotti przeniósł piłkę nad poprzeczką.

63'

Piłka posłana za plecy obrońców Torino. Ponownie był gdzie być powinien Edin Dzeko, ale i tym razem zmarnował bramkową okazję. Piłka poszybowała obok bramki.

59'

Kontra Romy wyprowadzona przez Salaha. Egipcjanin miał do wyboru wybiegającego na wolne pole Dzeko, bądź Perottiego. Wybrał opcję drugą, ale podał zbyt mocno i piłka padła łupem bramkarza.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Peres. Faul na Belottim.

55'

Gol! Strzelił Francesco Totti.

Pewne uderzenie w lewy róg. Bramkarz pofrunął w przeciwny.

54'

Kolejna jedenastka, tym razem dla Romy! Perotti nieprzepisowo zastopowany przez De Silvestriego.

53'

Gol! Strzelił Iago Falque.

Mocny strzał w prawy róg. Szczęsny był blisko, ale futbolówki nie zatrzymał.

52'

Rzut karny dla gospodarzy! Peres faulował Belottiego.

51'

Co teraz zrobił Daniele Baselli?! Rezerwowy dostał świetne podanie i mógł zapytać bramkarza w który róg strzelić. Tymczasem czekał aż rywale wrócą i zabiorą mu piłkę.

48'

Centra z lewego skrzydła i który to już raz przed świetną szansą stanął Edin Dzeko. Strzał głową w środek bramki i intuicyjna obrona Harta! Bośniak jest w tym meczu bardzo nieskuteczny.

47'

Bardzo słaby strzał sprzed pola karnego w wykonaniu Boye'a. Piłka ledwo doturlała się do bramki.

46'

Początek II połowy.

Czy po wejściu na boisko Tottiego, Roma odwróci losy meczu?
Tak
Nie
45'

Pogramy minutę dłużej.

44'

Prostopadłe podanie do Belottiego. Ten wpadł w szesnastkę i stracił równowagę po starciu z Fazio. Nie ma rzutu karnego. Słuszna decyzja sędziego.

41'

Bardzo groźny jest Andrea Belotti. Snajper kolejny raz uciekł obrońcom. Wpadł w pole karne, z jego lewej strony i uderzył przy bliższym słupku. Wyborna parada Szczęsnego! Polak odbił piłkę na rzut rożny.

39'

Nainggolan i Strootman wzięli w kleszcze Belottiego. Ten padł w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczał.

38'

Kilka minut gorszej gry. Piłka krąży głównie w okolicach koła środkowego.

34'

Precyzja w nodze Salaha. Egipcjanin znakomicie dośrodkował na głowę Dzeko. Ten wyskoczył bardzo wysoko, wygrał pojedynek z obrońcą, ale uderzył głową metr obok słupka.

33'

Z ławki rezerwowych wstał Francesco Totti. Il Capitano szybko rozpoczął rozgrzewkę.

31'

Nerwy De Rossiego, który ma już na koncie żółtą kartkę. Defensywny pomocnik pokrzykiwał na arbitra. Sędzia uznał, że piłkarz zbyt mocno pracował rękoma, w walce o pozycję w polu karnym gospodarzy.

29'

Płaskie, mocne wstrzelenie piłki w pole karne Torino. Edin Dzeko urwał się Rossettiniemu i z kilku metrów uderzył na bramkę. Kapitalna parada Harta!

26'

Dobrze zapowiadała się ta akcja AS Romy. Rzymianie cierpliwie rozgrywali piłkę 30 metrów przed bramką Torino. Wreszcie szybsze podanie na prawą stronę, gdzie mnóstwo miejsca na centrę miał Alessandro Florenzi. Obrońca zagrał jednak zbyt mocno.

23'

Torino. Schodzi: Joel Obi. Wchodzi: Daniele Baselli.

21'

Joel Obi zasygnalizował uraz i siadł na murawie. Wydaje się, że to uraz mięśniowy i konieczna będzie zmiana.

20'

Długie podanie na wolne pole do rozpędzającego się lewą stroną Belottiego. Ten na pełnej szybkości zderzył się z Peresem, ale o faulu nie ma mowy. Dobra interwencja obrońcy.

17'

Andrea Belotti kopnął piłkę już po gwizdku sędziego. Paolo Tagliavento wezwał napastnika do siebie, ale skończyło się na pogrożeniu palcem.

13'

Ależ groźnie pod bramką Szczęsnego! Jeden z gospodarzy poradził sobie z dwoma pilnującymi go obrońcami i zgrał piłkę przed bramkę do Falque. Hiszpan trafił w słupek, a po chwili dobitkę znakomicie obronił polski bramkarz.

12'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi. Taktyczny faul w środku boiska. Faulowany był Boye.

11'

Zamieszanie po centrze z rzutu rożnego. W znakomitej sytuacji znalazł się Edin Dzeko, ale z bliska nie był w stanie pokonać Harta.

10'

Drybling Salaha zakończony strzałem z linii pola karnego. Było groźnie, ale jeden z rywali desperackim rzutem na murawę, przyblokował piłkę. Tylko korner.

8'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Joel Obi.

Roma miała więcej z gry, a traci gola! Mocny strzał z dystansu i dobra obrona Szczęsnego, który sparował piłkę do boku. Ta jednak trafiła do Obiego, który zacentrował z lewej strony boiska. Zamykający akcję Belotti, celnie uderzył głową.

8'

Jest pierwszy poważny atak gospodarzy. Dośrodkowanie z lewej flanki i natychmiastowy strzał wolejem... obok słupka.

5'

Było blisko! Jak z armaty huknął z 23 metrów Radja Nainggolan, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.