90'

Doliczone 2 minuty.

2
87'

W asyście rywala uderzył z ostrego kąta Christian Fuchs, piłka poleciała pod poprzeczkę, jednak Thibaut Courtois bez trudu ją złapał.

2
2
85'

Z narożnika boiska bardzo niecelnie uderzył Demarai Gray.

1
84'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Michy Batshuayi.

82'

Chelsea dzieli i rządzi na boisku, wcale nie narzucając szaleńczego tempa.

1
2
79'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Cesc Fabregas.

78'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Ben Chilwell.

2
74'

Ostra centra Albrightona z rzutu wolnego, jednak Thibaut Courtois odbił piłkę.

2
71'

Leicester. Schodzi: Ahmed Musa. Wchodzi: Demarai Gray.

71'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

0:3 po cudownej akcji! Pedro efektownie strącił piłkę na bok pola karnego do Williana, ten dośrodkował miękko nad Schmeichelem i Hiszpan głową trafił do siatki.

10
5
67'

Ekipa Leicester sprawia wrażenie bezradnej, bardziej pachnie trzecim golem dla Chelsea niż kontaktowym dla gospodarzy.

3
64'

Marcos Alonso mógł mieć na koncie już hat-trick, ale minimalnie chybił mocnym strzałem z woleja!

1
62'

Mogło być 0:3, ale Wes Morgan zablokował efektowny strzał przewrotką Cahilla.

2
2
60'

Leicester. Schodzi: Robert Huth. Wchodzi: Shinji Okazaki.

58'

Eden Hazard zatańczył w polu karnym Lisów, chciał oddać strzał z ostrego kąta, jednak umiejętnie do końca blokował go Wes Morgan.

3
1
55'

Lisy próbują zaatakować, ale bardzo rzadko w tym spotkaniu zagrażają bramce Courtoisa.

1
2
51'

Gol! Strzelił Marcos Alonso.

0:2! Po rzucie wolnym piłka spadła w okolicach linii pola karnego, gdzie przyjął ją Alonso, natychmiast uderzył i z pomocą rykoszetu od Morgana trafił do siatki.

13
4
51'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Willianie otrzymał Christian Fuchs.

Leicester City
2
4
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
1
48'

Robert Huth zablokował strzał Williana sprzed pola karnego.

1
3
48'

Chelsea długo rozgrywa atak pozycyjny na połowie rywala.

4
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45'

Doliczona 1 minuta.

1
1
43'

Chelsea świetnie rozegrała rzut wolny. Luiz podał do Hazarda, ten zagrał na czystą pozycję do Pedro, jednak Hiszpan skiksował przy próbie strzału z 14 metrów.

1
2
40'

Wilfred Ndidi przeciął groźną centrę Williana z rzutu rożnego.

3
1
36'

David Luiz chciał przeciąć płaskie dośrodkowanie Vardy'ego, ale w ostatniej chwili cofnął nogę i piłkę odbił Thibaut Courtois. Pachniało tam nawet trafieniem samobójczym.

2
35'

Nieco słabszy fragment, Chelsea spokojnie rozbija ofensywne akcje gospodarzy.

5
1
31'

Wes Morgan zablokował mocne uderzenie z dystansu Maticia.

1
1
29'

Z dystansu w trybuny uderzył Wilfred Ndidi.

2
26'

Zacięte spotkanie na King Power Stadium. Lisy szybko straciły gola, ale robią wszystko, by się podnieść.

1
3
22'

Nemanja Matić do spółki z Cahillem oddalili zagrożenie po głębokim dośrodkowaniu Albrightona z rzutu wolnego.

3
2
21'

Teraz nieco lepszy fragment w wykonaniu Lisów, które ruszyły do ataku.

6
2
17'

Ben Chilwell zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, jednak tylko musnął piłkę i poleciała ona bardzo daleko obok słupka.

5
16'

Marc Albrighton wykonał długie podanie do Vardy'ego, ale ten nie doszedł do piłki, bo pilnowali go David Luiz i Cesar Azpilicueta.

2
1
15'

Claudio Ranieri wyraźnie zaniepokojony, pierwszy kwadrans to totalna dominacja Chelsea.

3
12'

Chelsea nadal atakuje. Robert Huth przeciął płaską centrę Alonso z lewego skrzydła.

3
9'

Obrona Lisów poradziła sobie z nie najlepszym dośrodkowaniem Williana z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2
2
6'

Gol! Strzelił Marcos Alonso. Asystował mu Eden Hazard.

Kapitalna akcja Chelsea! Goście długo rozgrywali atak pozycyjny, w końcu Azpilicueta dośrodkował w kierunku Pedro i choć Hiszpan nie zdołał tego zamknąć, to Hazard szybko podał w polu karnym do Alonso i ten wykonał egzekucję z kilku metrów.

5'

Lisy zaczęły dość dynamicznie i agresywnie, Chelsea szybko jednak uspokoiła sytuację.

3
2'

Ahmed Musa oddał mocny strzał z bardzo ostrego kąta, Thibaut Courtois odbił piłkę przed siebie i zagrożenie ostatecznie oddalił Nemanja Matić.