Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Matthew James.

Już mogło być 4:3, ale tym razem Nolito chybił po dośrodkowaniu Sterlinga!

90'

Doliczone 4 minuty.

90'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Aleksandar Kolarov.

Przysnęli teraz w tyłach gospodarze i mamy już 4:2. Nolito zamknął uderzeniem z kilku metrów płaską centrę Kolarova z lewego skrzydła.

88'

Leicester. Schodzi: Jamie Vardy. Wchodzi: Demarai Gray.

84'

Nolito zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, główkował jednak bardzo lekko i nie mógł zaskoczyć Zielera.

82'

Gol! Strzelił Aleksandar Kolarov.

4:1. Niemal nie do obrony z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Kolarov.

Manchester City
78'

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Niesamowite! 4:0! Po fatalnym błędzie Stonesa Vardy minął Bravo i zdobył gola płaskim strzałem z niemal zerowego kąta. Pomogła technologia goal-line, bo piłka została wybita przez zawodnika City, ale już zza linii bramkowej.

76'

Leicester chce już tylko zachować czyste konto w tyłach, a goście jeszcze szarpią szukając gola honorowego.

72'

Chyba nikt w obozie Obywateli nie wierzy w odwrócenie losów wyniku, bo akcje prowadzone są w jednostajnym tempie.

68'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Nolito.

67'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Simpsonie otrzymał Fernando.

66'

Lisy tylko się bronią, ale przy prowadzeniu 3:0 trudno nazwać taką taktykę ryzykowną.

62'

Technicznie z boku pola karnego uderzył Pablo Zabaleta - po lekkim rykoszecie od Kinga piłka minęła dalszy słupek.

58'

Man City. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Raheem Sterling.

57'

Man City gra nieskutecznie. Dobrą pozycję na 16. metrze miał Ilkay Gundogan, jednak posłał piłkę obok słupka.

56'

Z dystansu wyraźnie przestrzelił Daniel Amartey. Tymczasem w ekipie gości za chwilę na boisku pojawi się Raheem Sterling.

56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Kelechi Iheanacho przegrał pojedynek sam na sam z Zielerem, i tak był jednak na spalonym. Gra przerwana.

51'

Dośrodkowanie Navasa zamieniło się w strzał, jednak piłka minęła słupek o niespełna metr.

50'

Z 16 metrów tuż obok słupka uderzył Kevin De Bruyne! Obywatele walczą mimo bardzo niekorzystnego wyniku.

47'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Zabalety z prawego skrzydła i piłkę złapał Ron-Robert Zieler.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Kontrowersja w polu karnym Lisów. Marc Albrighton podciął Iheanacho, mimo to sędzia puścił grę.

45'

Doliczone 2 minuty.

42'

Aleksandar Kolarov dośrodkował płasko do Fernando, ale mocny strzał tego drugiego z 15 metrów został zablokowany.

39'

Obywatele nacierają, długo utrzymują się przy piłce, ale nie kończą akcji strzałami.

37'

Gospodarze zablokowali płaski strzał z dystansu Kolarova. Piłka i tak nie zmierzała w światło bramki.

34'

Rośnie przewaga Man City, bardzo aktywni są De Bruyne i Kolarov.

31'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego dobrą okazję miał Aleksandar Kolarov, ale główkował zza Morgana i posłał piłkę obok słupka.

30'

Spokojniejszy fragment, gra toczy się w środku pola.

27'

Z dystansu tyleż mocno co niecelnie strzelił Aleksandar Kolarov.

26'

Niewiele wskazuje, że Manchester City się podniesie, bo dużo groźniejsze niż jego akcje są kontry gospodarzy.

23'

Leicester nadal atakuje! Claudio Bravo z kłopotami obronił uderzenie Mahreza z 15 metrów.

20'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Riyad Mahrez.

Man City na kolanach! Cudowne, wymierzone co do centymetra podanie Mahreza, po którym Vardy minął Bravo i dopełnił formalności z ostrego kąta.

20'

Z rzutu wolnego w światło bramki dośrodkował Kevin De Bruyne, pewnie wypiąstkował to jednak Ron-Robert Zieler.

19'

Żółtą kartkę za faul na Kolarovie otrzymał Danny Simpson.

17'

Manchester City w mało przekonującym ataku pozycyjnym.

13'

Islam Slimani do dwóch asyst mógł teraz dołożyć gola. Algierczyk miał świetną pozycję do strzału z ostrego kąta, ale kończył to na siłę i piłka poleciała w trybuny.

12'

Po długim wrzucie z autu niecelnie główkował Robert Huth.

11'

Zespół Pepa Guardioli mozolnie zbiera się do ataku, ale widać, że wciąż tkwi w szoku po ciosach, jakie przyjął w pierwszych minutach.

7'

Znów kocioł w polu karnym Obywateli, ale strzał Mahreza został zablokowany.

5'

Gol! Strzelił Andy King. Asystował mu Islam Slimani.

2:0! Man City w totalnym szoku! Znów asystował Slimani i po jego podaniu gola pięknym technicznym strzałem z 20 metrów zdobył King.

2
3'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Islam Slimani.

1:0 dla Lisów! Piękne prostopadłe podanie Slimaniego, Vardy stanął oko w oko z Bravo i pokonał go płaskim uderzeniem przy dalszym słupku.