(0:0)
Zakończony

VfB Stuttgart

komentarz

Królewscy znowu pokazują, że w końcówkach spotkań nie mają sobie równych. Strach się bać, jak wyglądałoby ostatnie 10. minut meczu, gdyby zmierzyli się z Bayerem Leverkusen... Ostatecznie Real Madryt wygrywa na inaugurację z VfB Stuttgart 3:1, choć nie przyszło mu to łatwo. Dziękujemy państwu za uwagę. Na dziś to wszystko.

2
90+5'

Gol! Strzelił Endrick. Asystował mu Dani Carvajal. Real nie ma litości i wyprowadza zabójczy kontratak. Ten zostaje sfinalizowany przez Endricka, który z dystansu uderza po ziemi i pokonuje Nuebela. Niemiec się nie popisał. Piłka odbija się od jego ręki, ale wpada do siatki.

22
7
3
2
1
90+4'

Vinicius Junior przegrywa pojedynek sam na sam z Nuebelem. Powinno być 3:1.

5
3
10
6
3
90+5'
Real Madryt
1
1
1
3
90+2'

Dobre dośrodkowanie gości, było groźnie. Real jednak czujnie w defensywie. Od bramki Courtois.

12
2
1
1
4
90+1'

VfB Stuttgart próbował z rzutu rożnego, ale Niemcy nie zdołali oddać strzału. Utrzymują się jednak przy piłce.

2
1
1
2
2
90+1'

1
89'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Anthony Rouault #29
1
1
84'

Real Madryt znowu to robi. Końcówki w wykonaniu Królewskich są zabójcze. Czy VfB Stuttgart się podniesie?

8
3
1
83'

Gol! Strzelił Antonio Ruediger. Asystował mu Luka Modrić. Modrić fantastycznie dośrodkowuje z rzutu rożnego. Z kolei Ruediger udowadnia, czemu wielu uznaje go za najlepszego stopera na świecie. Mimo gąszczu obrońców reprezentant Niemiec wyskakuje najwyżej w powietrze i kieruje piłkę do bramki.

25
10
2
8
20
80'

Spokojniejszy fragment spotkania. Cisza przed burzą? Piorunujące końcówki Realu Madryt znają wszyscy kibice.

3
1
80'
80'
Real Madryt
5
4
4
2
78'
5
6
4
2
75'
Ermedin Demirovic #9
Deniz Undav #26
75'
El Bilal Toure #10
Enzo Millot #8
75'
75'
74'

VfB Stuttgart znowu nabrał rumieńców. Kolejny moment dominacji gości. To nie jest dobry mecz w wykonaniu Realu Madryt.

4
2
1
1
73'

Ruediger wygrał pojedynek z Undavem. Gdyby stoper Realu nie przepchnął rywala, mogło być 2:1 dla gości.

3
3
70'
68'

Gol! Strzelił Deniz Undav. Asystował mu Jamie Leweling. Real zaspał w defensywie przy rzucie rożnym. Leweling wykorzystał zamieszanie i dośrodkował do Undava. Ten nie miał litości i głową skierował piłkę w prawy górny róg bramki z bliskiej odległości. Courtois bez szans.

9
65'

Bellingham tańczy w polu karnym i po kilku zwodach oddaje strzał. Ten został zablokowany. Po chwili dośrodkowywał Vinicius Junior. VfB Stuttgart zepchnięty do defensywy.

3
2
1
3
64'

Leweling jest bardzo aktywny. Kolejny strzał w jego wykonaniu. Z tym, że prosto w ręce Courtoisa. W ten sposób VfB Stuttgart bramki nie zdobędzie. Zwłaszcza w obliczu tak znakomitej dyspozycji Belga w dzisiejszym spotkaniu.

2
1
1
63'
Chris Fuhrich #27
1
63'
Anrie Chase #45
Josha Vagnomann #4
61'

Carlo Ancelotti upomniany żółtą kartką.

1
5
2
60'

Leweling posyła trudne do obrony uderzenie po ziemi w kierunku długiego słupka. Courtois mówi sprawdzam i odbija piłkę. Co za mecz Belga.

3
59'

Co za akcja Realu Madryt. Przepiękna wymiana podań zakończona strzałem w poprzeczkę Viniciusa Juniora zza pola karnego. Ależ to by była bramka.

5
1
2
4
57'

Leweling dośrodkowuje, Courtois łapie piłkę. VfB Stuttgart ma problem, by zagrozić bramce Realu Madryt. Królewscy wyciągnęli wnioski z pierwszej połowy.

3
1
53'

Vinicius Junior trochę za mocno w szesnastkę. Real jednak odzyskuje piłkę i wbiega w pole karne. Piłka trafiła do Mbappe, który nie przebił się przez gąszcz obrońców. Goście na razie nie istnieją w drugiej części spotkania.

4
2
1
2
52'

Nie wiemy, co Carlo Ancelotti powiedział swoim piłkarzom w szatni, ale zadziałało. Oglądamy zupełnie inny Real Madryt. Piłkarze VfB Stuttgart chyba nie spodziewał się aż takiego wejścia w drugą część spotkania ze strony gospodarzy.

1
3
51'

Rodrygo robił wszystko, żeby skierować piłkę do bramki. Obrona jednak była na posterunku.

1
1
48'

Real miał ochotę pójść za ciosem. Mbappe mógł mieć dublet, ale Nuebel był na posterunku i obronił strzał z pola karnego.

2
1
2
3
2
46'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Rodrygo Goes. Co za otwarcie. Real Madryt potrzebował niespełna trzydziestu sekund, by objąć prowadzenie po przerwie. Tchouameni posyła kapitalne długie podanie do Rodrygo. Ten staje oko w oko z Nuebelem, ale decyduje się podać do Mbappe. Francuz musiał już tylko wpakować piłkę do pustej bramki.