3
5
4
115'

Ależ setkę miał Sesko! Fatalny błąd popełnił Pepe, Sesko był sam przed Diogo Costą, ale strzelił prosto w portugalskiego bramkarza!

17
10
13
55
27
112'

Strzelał Ilicić... prosto w mur.

13
10
12
51
17
111'

Verbić faulowany tuż przed polem karnym. Ronaldo pudłował, a czym odpowiedzą Słoweńcy w podobnej sytuacji?

43
15
11
10
7
109'

Tym razem Ronaldo faulował Oblaka w walce w powietrzu.

15
10
8
5
36
108'

Bruno Fernandes z rzutu wolnego. Doszedł do strzału głową Palhinha, ale Oblaka nie da się dziś pokonać.

28
8
7
1
1
108'

Ależ zmęczeni są Słoweńcy. Nie nadążają za rywalami, muszą faulować.

4
5
6
24
7
107'

8
106'

8
106'

Krótka przerwa i zaczynamy drugą część dogrywki.

10
3
1
2
czas Druga połowa dogrywki
106'

Słowenia. Schodzi: Timi Elsnik. Wchodzi: Josip Ilicić.

1
105+1'

Portugalczycy domagają się kolejnego rzutu karnego, ale sędzia pokazuje, że nie było zagrania piłki ręką.

58
43
8
9
14
105'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma! Oblak broni uderzenie Ronaldo! Fenomenalna interwencja.

139
297
44
45
26
105'

Decyzja jest nieodwołalna. Słoweńcy jeszcze próbują wyprowadzić Ronaldo z równowagi. To on będzie strzelał.

20
19
5
17
44
104'

Jeszcze czekamy na potwierdzenie od VAR-u.

32
20
8
8
13
103'

Rzut karny dla Portugalii! Diogo Jota przewrócił się po indywidualnej akcji. Sędzia po chwili zawahania odgwizdał faul Drkusicia.

17
8
11
27
45
101'
8
5
7
10
7
100'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Portugalię. Conceicao ograł rywala na skrzydle, zagrał miękko w pole karne, lecz Diogo Jota strzelił zbyt lekko. Oblak bez problemów łapie piłkę.

11
4
2
7
2
99'

Portugalia atakuje, ale w zbyt wolnym tempie. Na Słowenię to nie wystarczy.

5
16
3
5
2
96'

Duże zamieszanie przed polem karnym Portugalii. W tym chaosie odnalazł się Stanković, piłka spadła mu pod nogi na szesnastym metrze, ale zabrakło celnego strzału.

6
3
13
2
95'

Szansa dla Słowenii po błędzie Cancelo. Verbić oddał strzał zza pola karnego i piłka przeleciała nieznacznie obok bramki. W porę blokował to uderzenie Ruben Dias.

6
2
4
2
6
92'

Niezłe dośrodkowanie Nuno Mendesa z lewej flanki, jednak Ronaldo chyba nie wierzył, że piłka do niego trafi i nie zamknął tej akcji.

5
11
1
3
3
92'

Bruno Fernandes pokusił się o strzał z dystansu. Nieprzygotowana pozycja i zdołał to zablokować jeden z rywali.

4
2
2
2
1
91'

komentarz

Przed nami dogrywka. Przed nami kolejne 30 minut tego spektaklu.

18
8
10
8
12
90+5'

I znowu wrzucał Bruno Fernandes. Nic z tego... piłka wybita.

15
12
4
2
1
90+4'

Ostatni rzut rożny. Ostatnia szansa dla Portugalii.

5
5
8
4
4
90+2'

Bruno Fernandes z rzutu rożnego, ale pewnie piąstkował piłkę Oblak. Przy okazji był jeszcze faulowany przez Ronaldo.

21
16
6
5
3
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

17
4
5
3
8
89'

To była ta okazja. Portugalia powinna prowadzić! Ronaldo uniknął spalonego po podaniu Diogo Joty, strzelił mocno lewą nogą, ale trafił prosto w Oblaka!

14
24
3
6
1
86'
84'

Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść Portugalii. Słowenia w niskiej obronie, czeka na jakąś jedyną szansę.

7
6
2
5
3
82'

Jeszcze jakiegoś urazu doznał Bruno Fernandes. Potrzebna pomoc medyczna.

7
2
2
4
2
81'

Nuno Mendes, dośrodkowanie na dalszy słupek, ale Bernardo Silva nie miał szans w powietrznym pojedynku. Nie było strzału, nie było niczego.

6
3
3
1
1
78'

Portugalia przy piłce. Podania od prawej strony do lewej. To jest gra na zamęczenie przeciwnika, ale nic z tego nie wynika.

7
6
5
3
76'

Portugalia. Schodzi: Rafael Leao. Wchodzi: Francisco Conceicao.

Francisco Conceicao #26
6
5
5
4
2
74'

Słowenia. Schodzi: Andraż Sporar. Wchodzi: Zan Celar.

Zan Celar #19
3
1
3
74'

Słowenia. Schodzi: Jan Mlakar. Wchodzi: Jon-Gorenc Stanković.

Jan Mlakar #17
1
73'

Dośrodkowanie Leao z lewej strony i pewnie łapie piłkę Oblak. Czujny bramkarz Słowenii.

10
3
2
2
72'

Kolejny strzał Ronaldo i kolejny nad bramką.

8
10
6
71'

Nuno Mendes faulowany. Rzut wolny dla Portugalii, ale tym razem do bramki nieco dalej. Ponad 30 metrów.

3
3
1
2
2
71'

Cancelo uciekł do linii końcowej, zagrał w pole karne, ale Bernardo Silva nie doszedł do strzału.

1
3
2
1
1
70'

Nudy, nudy, nudy. Portugalia bije głową w mur, a Słowenia nie potrafi. Tam wszystko zależy od tego, czy Sesko wyczaruje coś z niczego.

2
5
2
4
67'

Portugalia w ataku, ale cały czas praktycznie nic z tego nie wynika. Ronaldo biega po boisku i się frustruje co chwilę.

7
24
1
6
1
65'

Portugalia. Schodzi: Vitinha. Wchodzi: Diogo Jota.

3
1
1
62'

Za moment pierwsza zmiana. Diogo Jota już gotowy.

5
1
2
61'

Sesko! Ależ kontratak Słowenii. Pepe był wyraźnie wolniejszy, uciekł mu napastnik Słoweńców i był w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale fatalnie uderzył piłkę. Skiksował i nawet nie trafił w bramkę.

4
7
4
6
8
61'

Pół godziny do końca. Pozostaje tylko błagać o brak dogrywki.

6
10
2
4
1
60'

Słowenia w dalszym ciągu ma duże problemy z ominięciem pressingu rywala. Sporadycznie udaje im się przedostawać na drugą połowę boiska, nie mówiąc już o polu karnym Portugalii.

1
2
2
2
57'

Akcja Portugalii prawą stroną. Bijol w ostatniej chwili ofiarnie rzucił się pod nogi. Vitinha składał się do strzału, to byłby pewny gol.

6
3
3
6
2
55'

Ależ huknął Ronaldo! To był prawdziwy pocisk w kierunku bramki, ale doskonale ustawiony był Oblak. Oczywiście nie było mowy o łapaniu piłki.

16
5
3
5
2
54'

Cancelo faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny, Ronaldo już prosi o piłkę...

11
6
5
3
5
52'

Vitinha strzelał z dystansu, ale został zablokowany.

3
2
2
2
3
51'

Niecelny strzał głową oddał Sesko. Wcześniej jednak i tak był spalony w momencie podania Sesko do Sporara. Nieudana kontra Słowenii.

2
3
3
3
4
49'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Słowenię, wrzutka na dalszy słupek, ale Elsnik w trudnej sytuacji nie trafił czysto w piłkę. Pewnie broni Diogo Costa.

2
1
1
1
2
47'

Indywidualna akcja Cancelo. Dynamicznie wbiegł w pole karne, ale następnie zabrakło dokładnego podania. Piłka przypadkowo dotarła jeszcze do Bernardo Silvy, ale ten strzelił bardzo niecelnie.