Eliminacje Euro 2020: Macedonia Północna - Słowenia. "Uziemieni jak Adria". Słoweńskie media po porażce w Skopje

Michał Fabian

"Dnevnik": "Całkowity rozpad w drugiej połowie"

"Słowenia zasłużenie przegrała w siódmej kolejce eliminacji do Euro 2020 z Macedonią Północną 1:2. Po dobrej pierwszej połowie gra Słoweńców kompletnie załamała się po zejściu z boiska Rene Krhina" - czytamy na dnevnik.si.

Środkowego pomocnika, który zszedł z boiska z powodu kontuzji, zastąpił w 48. minucie Denis Popović. Dwie minuty później pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Eljif Elmas (który trafił także na 2:0).

Dziennikarze zauważają, że podopiecznym Matjaza Keka zabrakło zaangażowania i waleczności, co było wcześniej ich znakiem firmowym.

Czy reprezentacja Słowenii wywalczy awans na Euro 2020?