W Kosowie piszą o tym, co zrobiła Legia. "Polski gigant"

Drita Gnjilane po raz drugi przegrała z Legią Warszawa w meczu IV rundy eliminacji Ligi Konferencji. Kosowskie media są jednak zadowolone z postawy miejscowej drużyny. "Okazali się godnym rywalem dla wartej pięciokrotnie więcej Legii" - czytamy.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

Pamfleti: "Światło gaśnie w ostatnich minutach, Legia triumfuje"

"Drita Gnjilane mocno wierzyła w szalony powrót po porażce w pierwszym meczu 0:2. Cud się jednak nie zdarzył, a Polacy znów wygrali - 1:0 po bramce Pekharta w 91. minucie" - czytamy w kosowskim serwisie.

W relacji podkreślono, że od 77. minuty gospodarze grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla kapitana drużyna Rona Broji. "Drita zakończyła swoją przygodę w europejskich pucharach" - zakończono.