Bundesliga. Freiburg - Bayern Monachium. Zobacz 19. bramkę Roberta Lewandowskiego (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wślizgiem pokonał bramkarza Freiburga. Ten gol sprawił, że napastnik Bayernu Monachium znowu jest samodzielnym liderem klasyfikacji strzelców.

[tag=2800]

Robert Lewandowski[/tag] znowu strzela jak na zawołanie. W środowym meczu z Freiburgiem polski napastnik już w pierwszej połowie strzelił gola na 1:0 dla Bayernu Monachium. To była jego dziewiętnasta bramka w Bundeslidze w tym sezonie.

Bundesliga. Freiburg - Bayern. Rywalizacja nie z tej ziemi. Lewandowski ma godnego konkurenta >> Największą pracę wykonał Alphonso Davies, który wystartował z piłką z własnej połowy. Przy polu karnym rywali dograł do "Lewego", który wślizgiem skierował piłkę do bramki.

Bundesliga. Bayern nie kupi zimą zmiennika dla Roberta Lewandowskiego. Stanowcze słowa Rummenigge >> Ten gol sprawił, że Lewandowski już samodzielnie jest trzecim najlepszym strzelcem w historii Bundesligi. Do tej pory strzelił 221 bramek w lidze niemieckiej. Drugi Klaus Fischer ma ich 268. Ponadto w tym sezonie jest najlepszym strzelcem Bundesligi.