Serie A: Juventus - Bologna. Popis Łukasza Skorupskiego! Tak powstrzymał Cristiano Ronaldo (wideo)

Materiały prasowe / ELEVENSPORTSPL / Na zdjęciu: interwencja Łukasza Skorupskiego

Łukasz Skorupski zaliczył bardzo dobry występ w meczu Juventus FC - Bologna FC (2:1). Zobacz jedną z akcji, w której polski bramkarz powstrzymał samego Cristiano Ronaldo.

Pochodzący z Polski golkiper robił co mógł, by zatrzymać Juventus Turyn. Łukasz Skorupski bronił efektownie i efektywnie, ale w dwóch przypadkach musiał wyjąć piłkę z siatki. W 19. minucie pokonał go Cristiano Ronaldo, a w 54. Miralem Pjanić.

Dwie wpuszczone bramki nie zmieniają faktu, że Polak był bardzo dobrze dysponowany. Zatrzymał piłkę między innymi po uderzeniach Cristiano Ronaldo oraz Samiego Khediry udowadniając, że drzemią w nim naprawdę spore możliwości.

- Cristiano Ronaldo... Kapitalnie broni Skorupski! Co za parada! - ekscytował się jeden z komentatorów Eleven Sports po udanej interwencji przy strzale największej gwiazdy Juventusu Turyn.

- Rewelacyjna gra po przerwie i parada palce lizać. Grande Łukasz Skorupski - dodawał, nawiązując do popisu polskiego golkipera w 81. minucie spotkania.