Liga Europy: Atletico - Arsenal na żywo. Transmisja TV, stream online

Getty Images / Shaun Botterill / Na zdjęciu: piłkarze Arsenalu

Rewanżowy mecz 1/2 finału Ligi Europy Atletico Madryt - Arsenal na żywo obejrzeć można w Eurosport 1 i Canal+ Sport. Transmisja dostępna będzie również online. Relację live przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Spotkanie półfinałowe Ligi Europy Atletico Madryt - Arsenal FC odbędzie się w czwartek 3 maja o godzinie 21:05. Mecz na żywo pokażą dwie telewizje: Eurosport 1 i Canal+ Sport.

Transmisja dostępna będzie również w internecie. Stream udostępni Eurosport Player, IPLA, Player oraz Canal+ Sport Online. Dostęp do usługi nie jest jednak darmowy.

Relację live z meczu Atletico - Arsenal przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Arsenal miał w pierwszym meczu idealną okazję, aby przybliżyć się do finału Ligi Europy. Od dziesiątej minuty grał w przewadze jednego zawodnika i w drugiej połowie objął prowadzenie. Nie zdołał go jednak utrzymać do końca i mecz zakończył się remisem 1:1, co w trochę lepszej sytuacji stawia Atletico Madryt.

Liga Europy: Atletico Madryt - Arsenal na żywo / 3.05.2018 godzina 21:05. Transmisja TV: Eurosport 1, Canal+ Sport. Stream online: Eurosport Player, IPLA, Canal+ Sport Online, Player. Relacja live: WP SportoweFakty.