Sparingowo: Czeski II-ligowiec pokonał "Górali"

W swoim pierwszym zaplanowanym na piątek meczu kontrolnym Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało z występującym w II lidze czeskiej MFK Frydek-Místek 0:1. Jedyny gol padł po trafieniu samobójczym.

Spotkanie rozgrywano 2x30 minut, a jedynego - samobójczego - gola zdobył w 60. minucie Damian Byrtek. Dla podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego był to ósmy sparing w ramach letnich przygotowań. Wcześniej Podbeskidzie Bielsko-Biała uległo 2:3 Sandecji Nowy Sącz, 0:2 Banikowi Ostrawa, 0:3 Górnikowi Zabrze i 1:2 Cracovii oraz pokonało GKS Tychy 3:0, Lecha Poznań 2:1 i Omonię Nikozja 2:0.

Również w piątek, tyle, że o godzinie 18 w Kielcach "Górale" zmierzą się z Koroną.