Anglia: Gol Radosława Majewskiego

Pierwszą bramkę w sezonie zdobył Radosław Majewski. Jednak reprezentant Polski był jedynym zawodnikiem, który w sobotę pojawił się na angielskich boiskach.

Polak mecz Nottingham Forest - Swansea City rozpoczął na ławce rezerwowych. Na boisku pojawił się na ostatnie 15 minut i zastąpił Lewisa McGugana, który wcześniej zdobył dwie bramki. Majewski do bramki walijskiego zespołu trafił sześć minut przed końcem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Nottingham 3:1. Dzięki temu Reds awansowali na jedenastą pozycję.

W Premier League w meczu Arsenal Londyn - West Bromwich Albion (2:3) rezerwowym był Łukasz Fabiański. W League One Bartosz Białkowski nie wystąpił w barwach Southampton (Święci wygrali z Sheffield Wednesday 1:0), a Artur Krysiak nie zagrał dla Exeter. Jego drużyna pokonała Yeovil 3:1. W zespole Charltonu Athletic nawet na ławce rezerwowych zabrakło Pawła Abbotta. W League Two Bartosz Fogler był rezerwowym w Crewe Alexandra (remis z Oxford 1:1).