Na długo zapamięta mecz z Wisłą. Najpierw efektowna asysta, a następnie ten gol

Twitter / Screen / TVP Sport / Na zdjęciu: Kosei Iwao idealnie trafił w piłkę i strzelił pięknego gola Wiśle Kraków

Kosei Iwao był pierwszoplanową postacią Siarki Tarnobrzeg w pucharowym meczu z Wisłą Kraków. Japończyk najpierw zanotował piękną asystę, a później strzelił świetnego gola z woleja.

Nietypowo, bo w przerwie reprezentacyjnej odbywał się mecz Siarki Tarnobrzeg z Wisłą Kraków w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.

I żaden z kibiców nie mógł narzekać na brak emocji. Przede wszystkim obejrzeliśmy piękne gole, a to przecież jest sól futbolu.

W 68. minucie bramkę na 2:2 zdobył Kosei Iwao. Japończyk idealnie złożył się do strzału z woleja, wykorzystując asystę Kamila Ogorzałego. Gospodarze tym samym odrobili straty, bo tuż po rozpoczęciu drugiej połowy przegrywali 0:2.

Zobacz bramkę Iwao:

Trafienie Japończyka było imponujące, ale warto też wspomnieć o drugim golu dla Siarki. Trzecioligowiec przeprowadził świetną akcję tuż po wznowieniu gry od środka, Iwao efektownie odegrał piłkę, a Dawid Lisowski przymierzył przy samym słupku.

Chwilę wcześniej Wisła podwyższyła prowadzenie i wydawało się, że jest pozamiatane, jednak Siarka się nie poddała.

Zobacz szalone dwie minuty w Tarnobrzegu:

A zaczęło się od bramki niezawodnego Angela Rodado:

I tak jak pierwsze oraz drugie słowo należało do Wisły, tak trzecie również. Zanosiło się na dogrywkę, goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce Wiktora Biedrzyckiego, ale w końcówce ładnego gola po uderzeniu głową w samo okienko strzelił Alan Uryga i to "Biała Gwiazda" awansowała do kolejnej rundy.