Podał prostą piłkę do bramkarza. Niewiarygodne, co stało się po chwili [WIDEO]

Twitter / x.com/sport_tvppl / Na zdjęciu: wpadka bramkarza ŁKS-u Aleksandra Bobka w Niecieczy

W meczu ligowym w Niecieczy kibice byli świadkami kuriozalnej bramki. Wpadkę zaliczył golkiper drużyny gości. Zobacz film.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował z ŁKS-em Łódź (2:2) w sobotnim (21.09) meczu 10. kolejki Betclic I ligi.

Pojedynek rozpoczął się od fatalnej wpadki bramkarz gości - Aleksandra Bobka. W 4. minucie meczu Łukasz Wiech podawał lekko piłkę do swojego bramkarza, futbolówka nieco podskoczyła tuż przed nogą golkipera i... wpadła do bramki obok kompletnie zaskoczonego Bobka.

"Co tu się stało?! Fatalne zachowanie bramkarza ŁKS-u" - skomentowano na profilu TVP Sport na X, na którym zamieszczono wideo z golem samobójczym Wiecha (na konto środkowego obrońcy zapisano to trafienie).

Wpadka bramkarza nie podłamała ŁKS-u. Goście, którzy w 16. minucie przegrywali 0:2 (po golu Igora Strzałka), zdołali odrobić straty i ostatecznie zremisować. Cenny punkt ekipie z Łodzi zapewnili strzelcy goli - Antoni Młynarczyk i Michał Mokrzycki.