Wielka gwiazda pojawiła się na meczu Holandia - Anglia

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / FRIEDEMANN VOGEL / Na zdjęciu: Adele
PAP/EPA / FRIEDEMANN VOGEL / Na zdjęciu: Adele

Niewiele osób wie, że jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie jest wielką fanką futbolu. Tak, to prawda! Adele oglądała półfinał Euro 2024 Holandia - Anglia z trybun w Dortmundzie.

Drugi półfinał Euro 2024 pomiędzy Holandią i Anglią przyciągnął na Stadion Signal Iduna Park w Dortmundzie tłumy kibiców. Okazuje się, że na trybunach nie brakowało także wielkich gwiazd.

Bystre oczy fotoreporterów dostrzegły na meczu - Adele. Chyba nie ma na świecie osoby, która nie znałaby jej utworów, który podbiły listy przebojów. Mowa chociażby o "Rolling In The Deep", "Skyfall", "Hello" czy też "Set Fire To The Rain".

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka ogląda piłkę nożną na żywo. Adele jest Brytyjką, która urodziła się w Londynie. Jak podkreślało wiele razy "The Sun", wokalistka i autorka tekstów jest wielką fanką Tottenahamu Hotspur, występującego w Premier League.

Gwiazda bardzo wspiera także angielską kadrę i interesuje się futbolem. Po pierwszej połowie spotkania z udziałem Anglików nie mogła być jednak w pełni zadowolona, ponieważ jej drużyna schodziła do szatni przy remisie 1:1.

Wynik meczu w siódmej minucie otworzył Xavi Simons, na co odpowiedział później celnym strzałem z jedenastego metra Harry Kane. Przez długi czas zapowiadało się na dogrywkę, ale w ostatnich sekundach regulaminowego czasu gry idealnie przymierzył Ollie Watkins! Anglia zwyciężyła 2:1 i zagra o trofeum z Hiszpanią.

Na zdjęciu: Adele (EPA/RONALD WITTEK)

---> Zamieszki przed półfinałem Euro. Są ranni ---> Złamał przepisy 232 razy. Wrócił po ośmiu miesiącach i może wygrać Euro 2024