Wspaniałe rozegranie stałego fragmentu gry. Huknął nie do obrony! [WIDEO]

Niemałych emocji dostarczył sobotni pojedynek Statscore Futsal Ekstraklasy Piast Gliwice - Dreman Opole Komprachcice (6:5). Ozdobą tego spotkania była bramka, która padła w 12. minucie.

Wykup dostęp i oglądaj mecze na WP Pilot >>>

Działo się w sobotę w Gliwicach. Miejscowy Piast zaciekle rywalizował o zwycięstwo z Dremanem Opole Komprachcice. Ostatecznie gospodarze zdołali wygrać to spotkanie 6:5 i jednocześnie umocnili się na szczycie tabeli Statscore Futsal Ekstraklasy.

Ekipa przyjezdna tym razem musiała obejść się smakiem, jednak trzeba jasno podkreślić, że tanio skóry nie sprzedała. Goście potrafili być bardzo niebezpieczni.

W 12. minucie golkipera Piasta strzałem z większej odległości zaskoczył Vinicius Teixeira. Wykorzystał on kapitalne podanie ze stałego fragmentu gry.

Jego gol został wybrany najładniejszą bramką 11. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy. "Huknął zza pola karnego nie do obrony" - zauważa oficjalny profil rozgrywek na Twitterze.

Czytaj także: > Ucieczka zawodnika Constractu. Dzieje się w klasyfikacji strzelców STATSCORE Futsal Ekstraklasy > Ogromne emocje w meczu lidera. Co się stało z Constractem Lubawa?