Kolejny dramat Legii Warszawa. Lider stracił przewagę

Zdjęcie okładkowe artykułu: Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa
Legia.net / Marcin Szymczak / Na zdjęciu: zawodnicy Legii Warszawa

W STATSCORE Futsal Ekstraklasie trwa 8. kolejka. Wygrał Piast Gliwice, który zrównał się punktami z liderem Rekordem. Kolejnej porażki doznała Legia Warszawa.

Co się dzieje z Legią Warszawa. Beniaminek STATSCORE Futsal Ekstraklasy po awansie wygrał pierwsze cztery mecze i zaciął się.

Drużyna ze stolicy w czterech ostatnich grał schodziła z boiska pokonana. W sobotę, po straconym golu w ostatniej minucie, uległ 2:3 zespołowi Fit-Morning Gredar Futsalowi Brzeg.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Trzy gole w meczu zdobył zawodnik gości Dominik Wilk. Gracz Piasta strzelił dwie samobójcze bramki, raz trafił we właściwym kierunku.

Wygrał wicelider Piast. Gliwiczanie grali na wyjeździe z AZS-em UW Darkomp Wilanów i do przerwy przegrywali 1:2. W 2. połowie Piast udowodnił swoją wyższość i wygrywając 5:3 zrównał się punktami z Rekordem.

Tylko jeden gol padł w Pniewach. Red Dragons w 11. minucie zdobył bramkę w Lęborku w potyczce z LSSS-em Team. To wystarczyło do zdobycia kompletu punktów.

Dokończenie kolejki w niedzielę. Mecze można oglądać na platformie WP Pilot.

AZS UW Darkomp Wilanów - Piast Gliwice 3:5 (2:1) Wilk (sam.) 13', (sam.) 36', Marcinkowski 14' - Śmiałkowski 7', 25', Pegacha 21', Czech 30', Wilk 31'

LSSS Team Lębork - Red Dragons Pniewy 0:1 (0:1) Skrzypek 11'

Legia Warszawa - Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg 2:3 (0:1) Olczak 29', Krupnik 33' - Rojek 19', Kędra 35', 40'