Futsal. Mistrz Polski zatrzymany w hicie kolejki!

Materiały prasowe / J. Adamska / Rekord Bielsko-Biała doznał pierwszej porażki w sezonie

Rekord Bielsko-Biała znalazł pogromcę. Obrońca mistrzostwa Polski uległ we własnej hali wicemistrzowie kraju Constractowi Lubawa 1:4.

Mecz mistrza z wicemistrzem był wydarzeniem 4. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. Bezbłędnemu jak na razie Rekordowi coś do udowodnienia miał Constract, który pod koniec maja tytuł stracił właśnie na rzecz bielszczan.

Potyczka lepiej rozpoczęła się dla bielszczan, którzy otworzyli wynik. To był najlepszy moment dla gospodarzy. Constract jeszcze przed przerwą wyrównał. Decydujące momenty miały miejsce w końcówce. W 34. minucie goście wyszli na prowadzenie, a w 38. i 40. minucie dołożyli dwa trafienia.

Drugie zwycięstwo w sezonie w drugim meczu odniósł Eurobus. Zespół z Przemyśla podejmował beniaminka. Red Devils Chojnice do tej pory nie zdobył punktu w sezonie i swojej sytuacji nie poprawił. Gospodarze zwyciężyli aż 9:1.

Po trzy punkty sięgnął Red Dragons. Pniewianie we własnej hali nie dali szans Widzewowi, pokonując łodzian 6:2. Z kolei w Toruniu FC Reiter