Polscy futsaliści nie zrewanżowali się Maroku

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu
WP SportoweFakty / Marcin Chyła / Na zdjęciu: reprezentacja Polski w futsalu

Wyjazdu do Maroka nie będą dobrze wspominali polscy futsaliści. Biało-Czerwoni w drugim meczu towarzyskim przegrali z gospodarzami. Tym razem 1:3.

Drugi mecz i druga porażka. Reprezentacja Polski w futsalu rozegrała w Maroku dwa spotkania towarzyskie. W czwartek podopieczni Błażeja Korczyńskiego przegrali 3:4.

W sobotę była okazja do rewanżu. Tym razem w potyczce Marokańczycy szybko otworzyli wynik, a przed przerwą dołożyli drugie trafienie. Po zmianie stron Biało-Czerwoni, w przeciwieństwie do pierwszego spotkania, mieli do odrobienia "tylko" dwa gole.

Udało się trafić po 30. minucie. Jednak odpowiedź Maroka była błyskawiczna. Anas Dahani ustalił wynik gry.

Maroko - Polska 3:1 (2:0) Charraoui 2', Bouzid 18', Dahani 31' - Kucharski 30'

Skład reprezentacji Polski: Michał Kałuża, Tomasz Warszawski - Mikołaj Zastawnik, Tomasz Lutecki, Kamil Kucharski, Tomasz Kriezel oraz Michał Kubik, Mateusz Madziąg, Maciej Jankowski, Dominik Wilk, Paweł Kaniewski, Sebastian Szadurski, Wiktor Skała.