W tym artykule dowiesz się o:
China Open, Pekin (Chiny) WTA Premier Mandatory, kort twardy, pula nagród 5,185 mln dolarów
finał:
niedziela, 6 października
Serena Williams (USA, 1) - Jelena Janković (Serbia, 8) 6:2, 6:2
półfinał:
sobota, 5 października
Serena Williams (USA, 1) - Agnieszka Radwańska (Polska, 3) 6:2, 6:2 Jelena Janković (Serbia, 8) - Petra Kvitová (Czechy, 9) 6:7(7), 6:1, 6:1
ćwierćfinał:
piątek, 4 października
Serena Williams (USA, 1) - Karolina Woźniacka (Dania, 6) 6:1, 6:4 Agnieszka Radwańska (Polska, 3) - Andżelika Kerber (Niemcy, 7) 7:6(7), 6:4 Jelena Janković (Serbia, 8) - Lucie Šafářová (Czechy) 6:7(3), 6:4, 6:4 Petra Kvitová (Czechy, 9) - Na Li (Chiny, 4) 4:6, 6:2, 6:4
III runda (1/8 finału):
czwartek, 3 października
Serena Williams (USA, 1) - Maria Kirilenko (Rosja) 7:5, 7:5 Agnieszka Radwańska (Polska, 3) - Polona Hercog (Słowenia, Q) 6:0, 6:2 Karolina Woźniacka (Dania, 6) - Sloane Stephens (USA, 11) 6:3, 6:1 Andżelika Kerber (Niemcy, 7) - Roberta Vinci (Włochy, 10) 6:2, 6:4 Jelena Janković (Serbia, 8) - Carla Suárez (Hiszpania, 12) 6:0, 6:0 Lucie Šafářová (Czechy) - Andrea Petković (Niemcy) 6:4, 6:7(4), 7:6(2)
środa, 2 października
Na Li (Chiny, 4) - Sabina Lisicka (Niemcy, 13) 7:5, 6:4 Petra Kvitová (Czechy, 9) - Sara Errani (Włochy, 5) 6:4, 6:7(3), 6:3
II runda (1/16 finału):
środa, 2 października
Agnieszka Radwańska (Polska, 3) - Madison Keys (USA) 6:3, 6:2 Jelena Janković (Serbia, 8) - Galina Woskobojewa (Kazachstan, Q) 6:3, 5:7, 6:3 Polona Hercog (Słowenia, Q) - Ana Ivanović (Serbia, 14) 6:4, 6:4 Andrea Petković (Niemcy) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja) 4:6, 6:4, 6:1
wtorek, 1 października
Serena Williams (USA, 1) - Francesca Schiavone (Włochy, WC) 6:4, 7:5 Na Li (Chiny, 4) - Bojana Jovanovski (Serbia) 6:0, 6:1 Karolina Woźniacka (Dania, 6) - Monica Niculescu (Rumunia) 6:3, 6:1 Andżelika Kerber (Niemcy, 7) - Laura Robson (Wielka Brytania) 6:1, 6:2 Petra Kvitová (Czechy, 9) - Varvara Lepchenko (USA) 2:6, 6:2, 6:0 Roberta Vinci (Włochy, 10) - Shuai Zhang (Chiny, WC) 3:6, 6:3, 6:1 Sloane Stephens (USA, 11) - Eugénie Bouchard (Kanada, Q) 6:1, 1:6, 6:4 Carla Suárez (Hiszpania, 12) - Lauren Davis (USA, Q) 6:4, 6:2 Sabina Lisicka (Niemcy, 13) - Venus Williams (USA, WC) 6:1, 6:2 Maria Kirilenko (Rosja) - Urszula Radwańska (Polska) 6:4, 6:4
poniedziałek, 30 września
Sara Errani (Włochy, 5) - Misaki Doi (Japonia, Q) 6:3, 6:2 Lucie Šafářová (Czechy) - Kaia Kanepi (Estonia) 6:3, 6:3
I runda:
poniedziałek, 30 września
Jelena Janković (Serbia, 8) - Anastazja Pawluczenkowa (Rosja) 1:6, 6:4, 6:0 Ana Ivanović (Serbia, 14) - Flavia Pennetta (Włochy) 7:6(9), 6:1 Andrea Petković (Niemcy) - Wiktoria Azarenka (Białoruś, 2) 6:4, 2:6, 6:4 Eugénie Bouchard (Kanada, Q) - Magdaléna Rybáriková (Słowacja) 6:4, 6:1 Polona Hercog (Słowenia, Q) - Mónica Puig (Portoryko) 6:1, 6:4 Shuai Zhang (Chiny, WC) - Shuai Peng (Chiny) 6:3, 6:3 Bojana Jovanovski (Serbia) - Sorana Cîrstea (Rumunia) 6:3, 6:2 Galina Woskobojewa (Kazachstan, Q) - Sharon Fichman (Kanada, Q) 6:4, 6:3 Swietłana Kuzniecowa (Rosja) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:1, 6:1
niedziela, 29 września
Serena Williams (USA, 1) - Jelena Wiesnina (Rosja) 6:4, 6:2 Agnieszka Radwańska (Polska, 3) - Stefanie Vögele (Szwajcaria) 4:6, 6:4, 6:4 Na Li (Chiny, 4) - Daniela Hantuchová (Słowacja) 6:0, 6:4 Sabina Lisicka (Niemcy, 13) - Chanelle Scheepers (RPA, Q) 6:3, 6:2 Lucie Šafářová (Czechy) - Samantha Stosur (Australia, 15) 7:5, 6:3 Maria Kirilenko (Rosja) - Jie Zheng (Chiny, WC) 7:5, 6:2 Madison Keys (USA) - Dominika Cibulková (Słowacja) 6:4, 6:3 Laura Robson (Wielka Brytania) - Klára Zakopalová (Czechy) 7:6(3), 4:6, 6:1 Misaki Doi (Japonia, Q) - Silvia Soler (Hiszpania, Q) 6:1, 6:1 Lauren Davis (USA, Q) - Mona Barthel (Niemcy) 6:0, 5:7, 6:4 Kaia Kanepi (Estonia) - Julia Görges (Niemcy) 7:5, 6:4
sobota, 28 września
Sara Errani (Włochy, 5) - Kirsten Flipkens (Belgia) 7:6(3), 6:1 Roberta Vinci (Włochy, 10) - Elina Switolina (Ukraina) 6:2, 6:2 Sloane Stephens (USA, 11) - Aleksandra Woźniak (Kanada) 6:4, 6:4 Carla Suárez (Hiszpania, 12) - Kristina Mladenović (Francja) 6:2, 3:6, 7:5 Urszula Radwańska (Polska) - Simona Halep (Rumunia, 16) 7:6(4), 7:6(2) Francesca Schiavone (Włochy, WC) - Alizé Cornet (Francja) 3:2 i krecz Monica Niculescu (Rumunia) - Annika Beck (Niemcy) 7:6(4), 6:4 Varvara Lepchenko (USA) - Heather Watson (Wielka Brytania, WC) 1:6, 6:3, 6:3
wolne losy: Karolina Woźniacka (Dania, 6); Andżelika Kerber (Niemcy, 7); Petra Kvitová (Czechy, 9); Venus Williams (USA, WC)
Tenis na SportoweFakty.pl - polub i komentuj nasz profil na Facebooku. Jesteś fanem białego sportu? Kliknij i obserwuj nas także na Twitterze!