Magda Linette z kolejnym zwycięstwem. Sprawdź, kiedy zagra następny mecz

Getty Images / Robert Prange/Getty Images / Na zdjęciu: Magda Linette

Magda Linette bez straty seta awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA w Pradze. We wtorek pokonała Rebekę Masarovą. Sprawdź, kiedy rozegra kolejne spotkanie i z kim może się zmierzyć.

Magda Linette jest w Pradze rozstawiona z nr 4. W poniedziałek 32-latka pokonała kwalifikantkę Monę Barthel 7:6(4), 6:4.

W II rundzie turnieju jej rywalką była Rebeka Masarova. W tym starciu Polka również nie straciła żadnego seta. Zwyciężyła 6:3, 6:4. Potrzebowała do tego 100 minut (relację ze spotkania przeczytasz TUTAJ).

Linette awansowała do ćwierćfinału. Nazwisko rywalki pozna jeszcze tego samego dnia. W kolejnej rundzie zmierzy się z lepszą w meczu Jana Fett - Wiktoria Tomowa.

Po raz kolejny polska tenisistka pojawi się na korcie w środę (24 lipca). Godzina jej meczu zostanie podana, gdy organizatorzy opublikują szczegółowy plan gier na ten dzień.

Poznanianka wyrównała swój występ z 2022 roku. Wtedy również dotarła do ćwierćfinału, w którym zmierzyła się z Qiang Wang. Chinka zwyciężyła w trzech setach.