Jest godzina meczu Magdy Linette

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Steven Paston/PA Images via Getty Images / Na zdjęciu: Magda Linette

W środę Magda Linette rozegra mecz II rundy turnieju w Eastbourne. Jej rywalką będzie Karolina Muchova. Wiadomo już, o której godzinie zawodniczki wyjdą na kort.

Magda Linette w wielkim stylu rozpoczęła turniej w Eastbourne. Polka mierzyła się w I rundzie z Anastazją Pawluczenkową. Rosjanka zwyciężyła w pierwszym secie 6:1, a później nastąpił zwrot akcji.

32-latka zwyciężyła ostatecznie 1:6, 7:6(4), 6:4 i czekała na to, aż wyłoniona zostanie jej rywalka.

Jej nazwisko poznała we wtorek. W II rundzie zmierzy się z Karoliną Muchovą. Wracająca po długiej przerwie Czeszka prowadziła w pierwszym secie 3:1 z Eliną Awanesjan, kiedy Rosjanka poddała mecz z powodu urazu lewego uda (więcej TUTAJ).

Mecz Karolina Muchova - Magda Linette odbędzie się w środę, 26 czerwca. Organizatorzy zaprezentowali już szczegółowy plan dzień na ten dzień.

Zawodniczki wystąpią na korcie nr 4, a ich mecz będzie pierwszym w tej sesji. Początek zaplanowano na godz. 12:00. Stawką będzie ćwierćfinał turnieju WTA Eastbourne.

Tekstową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.