Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Sezon reprezentacyjny oficjalnie rozpoczęty, a Krzysztof Ignaczak podobnie jak Paweł Zagumny pięknie pożegnany z reprezentacją Polski!

5
3
POL 25 : 23 IRN
czas 3 SET

Tym razem już nie było żadnego ale! Dawid Konarski atakiem z prawego kończy mecz!

177
121
20
10
10
komentarz

Ależ blok na Kurku! Kolejna meczowa obroniona!

42
23
15
41
82
komentarz

Polacy bronili się, bronili i się nie wybronili. Pierwsza meczowa obroniona przez Irańczyków po bloku na Kubiaku.

22
13
18
69
46
komentarz

Piłka miała iść do Kurka, a to Lemański po drodze się nią zajął. Słusznie - meczowa dla Polski.

103
47
10
5
10
komentarz

Do trzech razy sztuka nie dotyczy polskiego kapitana - Michała Kubiaka. W trzeciej próbie zawodnik Panasonic Panthers również w aut.

15
14
21
33
62
komentarz

Dwa z rzędu indywidualne błędy Kubiaka. Nadal Polacy na prowadzeniu.

15
13
17
32
50
komentarz

Popisy Ghary skutecznie zakończył Kurek.

80
46
10
6
14
komentarz

Ghara - który niedawno zameldował się na boisku znów kończy.

11
10
13
16
40
komentarz

Patrząc na zachowanie Irańczyków chyba nikt nie powiedziałby, że rozgrywany jest mecz towarzyski... Ghara mocno zbija i zdobywa punkt.