Puchar Prezydenta Miasta Legionowo zdobyty

III Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo dobiegł końca. W ostatnim dniu rozegrane zostały dwa spotkania. Został wyłoniony zwycięzca.

Puchar zdobyła drużyna PTPS Piła. Zespół ten wygrał trzy z czterech rozegranych spotkań. Pilanki po zaciętym boju uległy w tie breaku tylko pierwszoligowej Jedynce z Aleksandrowa Łódzkiego.

Drugie miejsce zajęła drużyna Pałacu Bydgoszcz. O pozycji w tabeli zadecydował stosunek punktów w setach. Łodzianki uplasowały się na trzeciej pozycji.

Wyniki spotkań z III dnia turnieju w Legionowie: Jedynka Aleksandrów Łódzki - KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 28:26, 29:31, 25:21)

PTPS Piła - Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (25:17, 21:25, 26:24, 25:22)

Nagrody indywidualne:

Najlepiej zagrywająca: Ewa Kwiatkowska (Jedynka Aleksandrów Łódzki) Najlepiej rozgrywająca: Marina Katić (PTPS Piła) Najlepiej przyjmująca: Ewelina Krzywicka (Pałac Bydgoszcz) Najlepiej blokująca: Sylwia Pycia (Budowlani Łódź) Najlepiej atakująca: Zuzanna Czyżnielewska (Pałac Bydgoszcz) Najlepsza libero: Marta Kuehn-Jarek (Pałac Bydgoszcz) MVP turnieju: Tijana Malasević (PTPS Piła)