W tym artykule dowiesz się o:
Faza wstępna
Grupa A - Tauron Arena Kraków
Piątek - 15.01.2016 18:00 - Francja - Macedonia 20:30 - Polska - Serbia
Niedziela 17.01.2016 18:15 - Serbia - Francja 20:30 - Macedonia - Polska
Wtorek - 19.01.2016 18:15 - Macedonia - Serbia 20:30 - Francja - Polska
Grupa B - Spodek w Katowicach Piątek - 15.01.2016 16:00 - Chorwacja - Białoruś 18:15 - Islandia - Norwegia
Niedziela 17.01.2016 16:00 - Białoruś - Islandia 18:15 - Norwegia - Chorwacja
Wtorek - 19.01.2016 18:15 - Białoruś - Norwegia 20:30 - Chorwacja - Islandia
Grupa C - Hala Stulecia we Wrocławiu
Sobota - 16.01.2016 18:30 - Hiszpania - Niemcy 20:45 - Szwecja - Słowenia
Poniedziałek - 18.01.2016 18:15 - Słowenia - Hiszpania 20:30 - Niemcy - Szwecja
Środa - 20.01.2016 17:15 - Niemcy - Słowenia 20:00 Hiszpania - Szwecja
Grupa D - Ergo Arena Gdańsk
Sobota - 16.01.2016 18:00 - Węgry - Czarnogóra 20:15 - Dania - Rosja
Poniedziałek - 18.01.2016 18:00 - Rosja - Węgry 20:15 - Czarnogóra - Dania Środa - 20.01.2016 17:15 - Rosja - Czarnogóra 20:00 - Dania - Węgry
Runda główna
Godziny spotkań Fazy Głównej to 16:00 (wyłącznie czwartego dnia meczowego), 18:15 oraz 20:30. Kolejność spotkań w poszczególne dni może ulec zmianie.
Grupa 1 - Tauron Arena Kraków
Czwartek - 21.01.2016 3.A - 2.B 2.A - 3.B
Sobota - 23.01.2016 1.A - 1.B 2.A - 2.B
Poniedziałek - 25.01.2016 3.A - 1.B 1.A - 3.B
Środa - 27.01.2016 1.A - 2.B 2.A - 1.B 3.A - 3.B
Grupa 2 - Hala Stulecia we Wrocławiu
Godziny spotkań Fazy Głównej to 16:00 (wyłącznie czwartego dnia meczowego), 18:15 oraz 20:30.
Piątek - 22.01.2016 3.C - 2.D 2.C - 3.D
Niedziela - 24.01.2016 1.C - 1.D 2.C - 2.D
Wtorek - 26.01.2016 3.C - 1.D 1.C - 3.D
Środa - 27.01.2016 1.C - 2.D 2.C - 1.D 3.C - 3.D
Runda finałowa
Mecze o miejsca 5-8 - Hala Stulecia we Wrocławiu
Piątek - 29.01.2016 mecz o 7. miejsce: 16:00 - 4. miejsce gr. 1 - 4. miejsce gr. 2 mecz o 5. miejsce: 18:30 - 3. miejsce gr. 1 - 3. miejsce gr. 2
Półfinały - Tauron Arena Kraków
Piątek - 29.01.2016 18:30 - 1. miejsce gr. 1 - 2. miejsce gr. 2 21:00 - 1. miejsce gr. 2 - 2. miejsce gr. 1
Finały - Tauron Arena Kraków
Niedziela - 31.01.2016 mecz o 3. miejsce: 15:00 mecz o 1. miejsce: 17:30