Bezbramkowy remis sprawił, że Legia Warszawa pozostała w walce o Ligę Mistrzów.

Żółtą kartkę otrzymał Martin Sulek.

90+4'

Żółtą kartkę otrzymał Matus Bero.

90+2'

Długo szybowało dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Legii Warszawa. Szczęśliwie, ale skutecznie wyekspediowali piłkę gospodarze i pozostała im minuta, by awansować.

1
90'

Doliczone 3 minuty.

1
90'

AS Trencin. Schodzi: Christopher Udeh. Wchodzi: Rafael da Silva Martins.

88'

Thibault Moulin chciał przymierzyć w okienko z rzutu wolnego. Skończyło się na chęciach, ale piłka wciąż w posiadaniu Legionistów.

1
87'

Ważna interwencja Michała Kopczyńskiego. Nie dość, że przerwał atak AS Trencin, to jeszcze zastawił piłkę i sprowokował rywala do faulu.

4
85'

Igor Lewczuk został w polu karnym po rzucie rożnym. Obrońca Legii Warszawa zapolował na dośrodkowanie, ale był na spalonym.

1
83'

Doskonała szansa dla AS Trencin! Wrzutka z głębi pola spadła na głowę Rangelo Jangi. Napastnik miał sporo czasu na strzał, ale nie nadał futbolówce dostatecznie dużo siły, by zaskoczyć Arkadiusza Malarza.

4
81'

Samuel Kalu uwolnił się spod opieki Legionistów i postanowił dośrodkować. Prosto w rękawice Arkadiusza Malarza, który spokojnie chwycił piłkę.

2
79'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Prijović.

3
1
77'

AS Trencin. Schodzi: Denis Janco. Wchodzi: Erik Prekop.

75'

Michał Pazdan staranował przeciwnika przed własnym polem karnym. Przyjezdni nie robią jednak użytku z żadnego stałego fragmentu.

1
73'

Szybują dośrodkowania w pole karne Adriana Chovana. Bramkarz AS Trencin nie dodaje pewności partnerom swoimi interwencjami.

70'

Mistrzowie Polski pozostają na połowie AS Trencin. Dobra gra na utrzymanie Legii Warszawa i jest coraz bliżej awansu do IV rundy eliminacji.

69'
68'

Adrian Chovan minął się z piłką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nemanja Nikolić miał ją na głowie, ale nie potrafił skierować do pustej bramki.

65'

Ostatnie minuty ze wskazaniem na Legię Warszawa. Arkadiusz Malarz mógł odetchnąć i poobserwować wydarzenia z dystansu.

63'

Michał Kucharczyk miał dużo czasu i miejsca, by zdobyć gola! Adrian Chovan nie wybił piłki, a ta odbita od Nemanji Nikolicia, trafiła do skrzydłowego Legii Warszawa. Kucharczyk huknął potężnie z kilkunastu metrów, ale obok spojenia słupka z poprzeczką!

2
61'

Samuel Kanu wymienił podania na lewym skrzydle i pewnie byłoby groźnie w okolicy Arkadiusza Malarza, gdyby nie kiks skrzydłowego.

1
60'

Adam Hlousek dośrodkował płasko i choć obrońca zdążył z interwencją, ponownie widać, że AS Trencin ma problemy z przygotowaniem fizycznym.

1
58'

Dwie poprawne akcje Legii Warszawa, jedna niezła AS Trencin. James Lawrence zakończył następną wymianę ciosów uderzeniem zza 16. metra nad poprzeczką.

1
57'

Bartosz Bereszyński nabawił się urazu i Besnik Hasi musiał dokonać wymuszonej zmiany na boku bloku obronnego.

2
56'
1
53'

Błyskawicznie gra przeniosła się pod bramkę mistrza Słowacji. Adam Hlousek zabrał się do akcji ofensywnej i spod linii bramkowej centrował w kierunku Nemanji Nikolicia. Węgier nie miał miejsca na oddanie strzału.

1
52'

Matus Bero lubi uderzyć z dystansu. Piłka odbiła się od nogi Legionisty i AS Trencin miał jeszcze szansę na zdobycie gola z rzutu rożnego.

2
51'

Na razie warszawiacy muszą martwić się o swoje prowadzenie w dwumeczu. Michał Pazdan zbiegł do linii bocznej i zatrzymał tam Jamesa Lawrence'a.

1
49'

Hapoel Beer Sheva wyeliminował Olympiakos Pireus, a to oznacza, że w razie awansu, Legia Warszawa będzie rozstawiona w losowaniu IV rundy.

5
48'

Tym razem Steeven Langil interweniował na własnej połowie. Pomocnik Legii Warszawa uniemożliwił oddanie dobrego strzału Aliko Bali. AS Trencin rozegrał kontratak jak po sznurku.

47'

Piłka powędrowała w okolice chorągiewki boiska. Chciał stamtąd dośrodkować Steeven Langil, ale nadział się na blokadę przeciwnika.

46'

Piłka w grze! Pierwsi z szatni wrócili gracze AS Trencin.

20:20

Mecz poprzedził Mazurek Dąbrowskiego.

Czy Legia Warszawa strzeli gola w rewanżu z AS Trencin?
Tak
Nie
20:20

Do przerwy bezbramkowo i ten wynik premiuje awansem Legię Warszawa.

43'

W poprzednich meczach eliminacji Ligi Mistrzów AS Trencin opadał z sił wraz z upływem minut. Ciekawe, jak długo będzie podkręcać tempo przy Łazienkowskiej.

41'

Strzał numer "11" oddał Thibault Moulin. Nowy pomocnik Legii Warszawa huknął z dystansu prosto w rękawice Adriana Chovana.

40'

Dokładnie przez 40 minut było 10 strzałów. W statystyce posiadania piłki prawie równowaga. 52 procent po stronie AS Trencin.

38'

Powtórka z rozrywki. Legia Warszawa radzi sobie po rzucie rożnym, ale błyskawicznie oddaje piłkę gościom.

37'

Dobrze ustawili się obrońcy w białych strojach i nie pozwolili na oddanie strzału po dośodkowaniu z narożnika boiska.

36'

10 minut do przerwy. Sporo strzałów w tym spotkaniu. Ostatnie Denisa Janco odbiło się rykoszetem i przeturlało się obok bramki Arkadiusza Malarza. Korner!

34'

Adam Hlousek dostał ostrzeżenie od sędziego. Jeszcze jeden taki faul i będzie kartka dla piłkarza pozyskanego z Bundesligi.

33'

Po przeciwnej stronie boiska Nemanja Nikolić przepchnął przeciwnika w polu karnym i znalazł odrobinę miejsca do strzału. Adrian Chovan ustawił się dobrze i nie pozwolił na zdobycie gola.

31'

Wydawało się, że Legia Warszawa opanowała sytuację na murawie, tymczasem znowu zapachniało prowadzeniem AS Trencin. Jeszcze dużo nerwów przed kibicami.

30'

Stuprocentowa szansa na wyrównanie! Aliko Bala powinien to strzelić. Kapitalnie przedarł się między obrońcami Legii Warszawa i miał przed sobą tylko Arkadiusza Malarza. Kończył swój rajd zbyt chaotycznie i dziobnął piłkę obok bramki. Fura szczęścia!

1
29'

Skuteczny pressing Legii Warszawa. AS Trencin pogubuł się w rozegraniu i piłkę przysposobił sobie na jego połowie Steeven Langil.

27'

Mecz poprzedziła minuta ciszy.

26'

Matus Bero czarował na 16. metrze. W samą porę doskoczył do Słowaka Michał Pazdan i zatrzymał go ryzykownym wślizgiem.

24'

Nemanja Nikolić nie trafił czysto w piłkę po wrzutce Bartosza Bereszyńskiego z prawego skrzydła. Coraz bardziej widoczny jest Węgier w szesnastce AS Trencin.

1
23'

Dobra interwencja Bartosza Bereszyńskiego pozwoliła drużynie z Warszawy wyprowadzić kontratak. Zakończył go dobrym rajdem i nieco gorszym strzałem Steeven Langil.

20'

Arkadiusz Malarz! Doświadczony bramkarz sparował do boku mocne wstrzelenie sprzed pola karnego. Czekał już na możliwość dobicia piłki Rangelo Janga, ale nic z tego.

18'

Ponownie gospodarze szukali podaniem swojego najlepszego napastnika. Nemanja Nikolić dał się złapać w pułapkę offsidową.

17'

Również Michał Kucharczyk wrzucił podanie za plecy obrońców AS Trencin w kierunku Nemanji Nikolicia. Adrian Chovan rzucił się efektownie, a co najważniejsze skutecznie.

16'

Rangelo Janga ruszył do podania z głębi pola. Dobrze wyszedł na przedpole Arkadiusz Malarz i sprzątnął mu piłkę sprzed nosa.

1
14'

Adam Hlousek był blisko przeciwnika i nie pozwolił mu się odwrócić z piłką. Dobra interwencja i Legia Warszawa wznowiła grę z autu.

1
12'

Legia Warszawa miała jeszcze rzut wolny. Thibault Moulin dośrodkował groźnie i futbolówka zatańczyła pod bramką AS Trencin. Jakoś poradzili sobie goście.

12'

Christopher Udeh gra nerwowo na własnej połowie. Jedno podanie zostało przecięte, drugie trafiło już bezpośrednio do Legionisty.

11'

Skromna delegacja z Trenczyna.

1
10'

Zbyt mocne podanie i Steeven Langil nie zdążył dogonić piłki mimo szczerych chęci i walki do końca.

8'

Od początku spotkania przyjezdni zabrali się do ataku. Dość chaotycznie, ale na razie skutecznie broni Legia Warszawa.

7'

W odpowiedzi Michał Kucharczyk pognał środkiem pola i zdecydował się na strzał z dystansu. Zabrakło precyzji skrzydłowemu Legii Warszawa.

1
5'

Błąd Igora Lewczuka we własnym polu karnym. Były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz stracił piłkę na rzecz Samuela Kalu. Graczowi AS Trencin zabrakło dobrego podania, gdy zapachniało golem!

1
4'

Mistrz Polski przeniósł grę na połowę przeciwnika. Z piłką przywitał się bramkarz AS Trencin Adrian Chovan.

2
3'

Obrazki sprzed pojedynku przy Łazienkowskiej.

2'

Niebezpiecznie w polu karnym Legii Warszawa. Samuel Kanu opanował crossowe podanie i dośrodkował płasko. Zabrakło piłkarza AS Trencin, by wbić piłkę z bliska do bramki.

20:20

Początek pojedynku w Warszawie!

20:20

Minuta ciszy upamiętniająca uczestników Powstania Warszawskiego poprzedza pojedynek w stolicy Polski.

2
20:20

Piłkarze są na murawie. Za kapitanami losowanie stron. Po trybunach niesie się doping kibiców Legii Warszawa.

3
20:20

Sędzia Władisław Biezborodow prowadził w przeszłości mecze Lecha Poznań w Lidze Europy. Kolejorz zremisował na wyjeździe 3:3 z Juventusem Turyn i wygrał u siebie 1:0 z SC Braga w sezonie 2010/2011. Równie szczęśliwy Rosjanin nie jest dla Legii Warszawa. Dotychczas Wojskowi przegrali dwa spotkania prowadzona przez Biezborodowa.

1
Kto wygra mecz?
AS Trencin
1
1
20:20

Legia Warszawa zagra w białych strojach, a piłkarze z Trenczyna na czerwono.

19:58

Porównanie indywidualności.

1
20:20

Ławka rezerwowych AS Trencin: Igor Semrinec - Jeffrey Ket, Jamarro Diks, Erik Prekop, Rafael da Silva Martins, Cong Huang, Erik Mikes.

19:58

Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Radosław Cierzniak - Tomasz Brzyski, Kasper Hamalainen, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Michaił Aleksandrow, Aleksandar Prijović.

19:47

Legia Warszawa kontynuuje walkę o awans do elitarnej Ligi Mistrzów. Drużyna Besnika Hasiego osiągnęła dobry wynik w wyjazdowym meczu z AS Trencin. Wygrała w Słowacji 1:0 i swojej zaliczki będzie bronić w Warszawie.