Koniec złudzeń Bayernu. Kingsley Coman był sfrustrowany i został wyrzucony z boiska za brutalny faul.

8
3
7
90+3'

Kolejny problem VfB Stuttgart. Atakan Karazor zderzył się z przeciwnikiem i narzeka na kontuzję. Środkowy pomocnik chce jednak dotrwać do ostatniego gwizdka.

8
8
10
7
5
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Alphonso Davies.

10
4
8
4
90'

Sędzia doliczył aż pięć minut!

14
6
8
3
11
88'

W końcówce spotkania przyjezdni dłużej utrzymują się przy piłce. Bayern Monachium nie ma absolutnie żadnych argumentów.

6
11
10
11
12
86'
84'

Po ostatnim gwizdku piłkarze Bayernu mają odebrać mistrzowską paterę. To marne pocieszenie dla kibiców z Monachium.

4
3
2
1
3
82'

Robert Lewandowski się nie poddaje. Bardzo mocne uderzenie, najskuteczniejszy piłkarz Bundesligi trafił prosto we Floriana Muellera.

11
14
14
6
7
81'

I jeszcze jedna szansa Phillipa Foerstera. Tanguy Coulibaly celnie podał, a pomocnik oddał strzał i piłka trafiła do koszyczka Manuela Neuera.

4
3
3
79'
2
1
1
2
1
78'

4
76'

Robert Lewandowski nie będzie miał już lepszej okazji. Reprezentant Polski opanował piłkę, ale Florian Mueller uratował swoją drużynę. Futbolówka odbiła się jeszcze od poprzeczki!

3
6
13
6
8
75'

Wejście smoka mógł zaliczyć Philipp Foerster. Pomocnik przeprowadził indywidualną akcję i zza pola karnego strzelił obok bramki.

2
4
5
1
4
74'

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Coulibaly.

Tanguy Coulibaly #7
4
3
1
1
74'

VfB Stuttgart. Schodzi: Tiago Tomas. Wchodzi: Philipp Foerster.

wchodzi Wchodzi
Philipp Foerster #20
schodzi Schodzi
Tiago Tomas #18
1
72'
2
3
4
5
1
70'

Gołym okiem widać przewagę VfB Stuttgart. Trener Bayernu Monachium szykuje kolejne zmiany w składzie.

4
1
5
5
7
68'

Dużo błędów w grze Bayernu Monachium. Próba Wataru Endo, japoński pomocnik minimalnie przestrzelił.

2
3
10
10
10
66'

Robert Lewandowski musi popracować nad celnością strzałów. Kadrowicz uderzył po zagraniu z narożnika boiska i nie trafił w światło bramki.

3
4
11
11
13
65'

Kibice Bayernu Monachium zaczynają się niecierpliwić na Allianz Arena. Ekipa Juliana Nagelsmanna znowu zawodzi.

3
3
7
6
11
63'

VfB Stuttgart. Schodzi: Chris Fuehrich. Wchodzi: Tanguy Coulibaly.

Chris Fuehrich #22
1
1
63'
61'

3
59'

Słabszy moment Bayernu Monachium. Borna Sosa ma naprawdę dużo miejsca na prawym skrzydle.

4
7
4
3
6
57'

Na całej linii zawodzi Tanguy Kouassi. Młody obrońca zawinił przy dwóch bramkach VfB Stuttgart.

3
1
2
3
6
56'

Szykuje się smutne święto na Allianz Arena. Zawodnicy VfB Stuttgart nie odpuszczają i szukają kolejnego gola.

4
5
2
3
8
54'

Karygodny błąd defensywy gospodarzy. Sasa Kalajdzić mógł skompletować dublet, Manuel Neuer wygrał ten pojedynek.

4
1
4
3
7
52'

Gol! Strzelił Sasa Kalajdzić. Asystował mu Borna Sosa.

VfB Stuttgart wyrównuje! Borna Sosa świetnie zacentrował z lewej strony boiska, a Sasa Kalajdzić przepchnął Tanguya Kouassiego i strzałem głową trafił do siatki.

10
16
5
4
15
51'

Spore zamieszanie, Thomas Mueller zmarnował kolejną okazję. Niemiec z trzech metrów trafił w słupek i mógł tylko złapać się za głowę.

3
3
3
6
9
50'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Fuehrich.

3
1
1
49'

Serge Gnabry dokładnie podał do Roberta Lewandowskiego. Kadrowicz uderzył w kierunku bramki, lecz został zablokowany przez obrońcę.

4
5
6
2
5
48'

Waldemar Anton zapędził się pod pole karne Bayernu Monachium. Stoper sprawdził czujność Manuela Neuera, kapitan Bayernu Monachium pewnie złapał piłkę.

5
2
1
1
2
46'

VfB Stuttgart. Schodzi: Omar Marmoush. Wchodzi: Orel Mangala.

Omar Marmoush #17
2
czas Druga połowa
45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

3
3
6
44'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Asystował mu Dayot Upamecano.

Bayern Monachium już na prowadzeniu! Thomas Mueller otrzymał podanie od Dayota Upamecano, kapitalnie obrócił się z piłką w polu karnym i sprytnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców.

18
9
2
1
3
42'

Z kilkunastu metrów uderzał Robert Lewandowski. Piłka leciała pod poprzeczkę, jednak Florian Mueller był na posterunku.

4
6
8
4
5
39'

1
37'

Robert Lewandowski potrafi współpracować z graczami Bayernu. To była jego czwarta asysta w tym sezonie Bundesligi.

27
9
4
3
2
35'

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Robert Lewandowski.

Robert Lewandowski wypuścił podaniem Serge'a Gnabry'ego, który ograł dwóch rywali i skierował piłkę do siatki. Konstantinos Mavropanos przeszkodził swojemu bramkarzowi.

31
12
4
1
4
34'

Tym razem Serge Gnabry spróbował swoich sił. Skrzydłowy przełożył piłkę na lewą nogę i nie trafił w bramkę.

2
5
5
2
3
32'

Przyjezdni skutecznie się bronią i czekają na kolejny ruch rywali. Bayern Monachium musi uważać na kontrataki.

2
4
2
2
4
30'

Zespół Juliana Nagelsmanna w ataku pozycyjnym. Gracze Bayernu Monachium powoli zbliżają się do bramki gości.

8
3
2
2
4
28'

Akcja duetu Benjamin Pavard - Thomas Mueller. Francuz dośrodkował, a reprezentant Niemiec zmusił do interwencji bramkarza. Tylko rzut rożny dla Bawarczyków.

9
3
1
1
3
27'

Serge Gnabry dośrodkował w kierunku Roberta Lewandowskiego. Wydawało się, że Polak musnął piłkę, lecz nie zdołał oddać strzału.

2
1
6
1
1
25'

Fatalne wieści dla Pellegrino Matarazzo. Omar Marmoush świetnie wszedł w mecz i zgłasza kontuzję.

2
1
3
1
2
23'

Omar Marmoush ponownie stworzył zagrożenie pod bramką Bawarczyków. Piłkarz VfB Stuttgart ruszył prawym skrzydłem i przegrał pojedynek z Manuelem Neuerem!

2
1
2
4
22'

Gorąco w polu karnym VfB Stuttgart. Alphonso Davies napędził kolejny atak Bayernu Monachium i zanotował stratę tuż przed bramką.

1
2
3
1
1
20'

Alphonso Davies oddał piłkę lepiej ustawionemu koledze. Strzał Joshuy Kimmicha, rykoszet i pewna interwencja bramkarza.

1
1
2
1
5
19'

Sędzia Deniz Aytekin upomniał Floriana Muellera. Po kilkudziesięciu sekundach golkiper wznowił grę z piątego metra.

3
4
17'

Goście już dziś mogą zapewnić sobie miejsce w barażach o utrzymanie w Bundeslidze. Zawodnicy VfB Stuttgart opóźniają grę.

3
1
2
1
2
15'

Bawarczycy są podrażnieni po trafieniu Tomasa. Kingsley Coman zgrał piłkę głową, jednak nie porozumiał się z partnerem.

2
2
1
2
2
13'

Aż trudno w to uwierzyć. Najpierw Robert Lewandowski minął bramkarza, ale wyrzucił się z piłką do boku, a po chwili Leon Goretzka fatalnie spudłował z niewielkiej odległości.

4
6
5
2
8
12'

Coś niesamowitego! Zespołowa akcja Bayernu Monachium, Thomas Mueller doszedł do głosu i miał przed sobą pustą bramkę. Po strzale reprezentanta Niemiec piłka zatrzymała się na poprzeczce.

4
7
5
3
11
10'

Podopieczni Juliana Nagelsmanna nie mogą złapać rytmu w pierwszych minutach. VfB Stuttgart walczy o utrzymanie i szybko przeszedł do konkretów.

5
2
4
3
6
8'

Gol! Strzelił Tiago Tomas. Asystował mu Omar Marmoush.

Goście zaskoczyli mistrzów Niemiec! Omar Marmoush znowu się w pole karne, lecz wycofał piłkę do Tiago Tomasa. Portugalczyk z kilkunastu metrów fantastycznie uderzył pod ladę.

Asysta:
7
5
7
4
9
7'

Niezłe dośrodkowanie Borny Sosy. Wataru Endo uderzył z powietrza, piłka znowu poszybowała nad poprzeczką.

2
1
3
6'

Ależ okazję miał Omar Marmoush! Zawodnik VfB Stuttgart biegł z piłką w kierunku bramki i w ostatniej chwili został zablokowany przez Tanguya Kouassiego.

1
2
1
1
6'

Żółtą kartkę otrzymał Tanguy Kouassi.

2
2
1
3
4
4'

Z rzutu rożnego zagrał Joshua Kimmich. Dayot Upamecano najwyżej wyskoczył do piłki, ale przeniósł ją nad poprzeczką.

2
3
2
3
3'

Bayern Monachium miał już pierwszą poważną szansę. Serge Gnabry zdołał oddać strzał po zagraniu Thomasa Muellera, skuteczna interwencja bramkarza przyjezdnych.

2
2
3
4
1'

Robert Lewandowski wbiegł w pole karne i czekał na błąd Floriana Muellera. Golkiper gości nerwowo wybił piłkę.