6
5
88'

Gol! Strzelił Nadiem Amiri.

Niespodzianka! Amiri uderzył z powietrza z dystansu i zdobył dla Niemców bramkę kontaktową. Piłka po drodze odbiła się rykoszetem od Jesusa Vallejo, a to zmyliło Antonio Siverę.

Niemcy U-21
25
10
7
11
18
86'

Borja Mayoral zagrał na jeden kontakt do Daniego Ceballosa, ale pomocnik był zbyt mocno kryty przez rywali i nie opanował piłki.

5
4
4
6
6
83'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Sivera za grę na czas.

4
82'

Lukas Nmecha wycofał piłkę do Luci Waldschmidta, a ten z kilku metrów nie zdążył oddać precyzyjnego strzału na bramkę w polu karnym.

5
7
1
1
2
81'

Carlos Soler dostał podanie od Daniego Olmo, oddał strzał i trafił w poprzeczkę!

6
5
4
2
3
78'
78'
5
2
4
2
1
77'

Dani Olmo wyprowadził kontrę, którą próbował wykończyć Carlos Soler. Strzał pomocnika zablokowany.

3
2
2
2
1
75'

Fabian Ruiz polował na dublet! Pomocnik SSC Napoli zagrywał z prawej strony, ale piłka minęła dalszy słupek.

4
2
3
1
1
73'

Luca Waldschmidt dośrodkowywał z lewej strony, ale nie postraszył Antonio Sivery.

2
1
1
2
3
73'

Niemcy U-21. Schodzi: Levin Oztunali. Wchodzi: Marco Richter.

1
72'
6
3
2
1
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Unai Nunez za faul na Nadiemie Amirim.

6
3
1
2
1
69'

Gol! Strzelił Dani Olmo.

Niemcy stawali na głowie, a to La Rojita podwyższa prowadzenie. Olmo dobił strzał Fabiana Ruiza, przejął piłkę, podciął nad niemieckiem bramkarzem i trafił na 2:0.

51
24
7
5
10
66'

Nieśmiało przemówili Hiszpanie. Dani Olmo szybko oddał strzał, ale był zbyt słaby, żeby zagrozić niemieckiej bramce.

5
1
1
3
1
64'

Jesus Vallejo ustawił się we właściwym miejscu. Obrońca zablokował podanie Lukasa Klostermanna.

4
2
2
3
4
63'

Benjamin Henrichs oddał strzał z dystansu, ale wprost w rywala. Niemcy dalej walą głową w mur.

4
4
2
4
3
61'

Niemcy U-21. Schodzi: Suat Serdar. Wchodzi: Florian Neuhaus.

3
59'

Niemcy próbują zaskoczyć Hiszpanów strzałami sprzed pola karnego. Na razie bez skutku.

3
1
4
3
5
55'
53'

Luca Waldschmidt oddał strzał z dystansu.

4
1
3
1
2
49'

Niemcy mocno weszli w drugą połowę. Próbują odrobić straty i przeważają na początku drugiej połowy.

7
3
4
2
3
47'

Nadiem Amiri huknął w pollu karnym. Broni hiszpański bramkarz!

3
5
3
4
5
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce reprezentanci Niemiec.

6
3
2
2
3
45+2'

Hiszpanie jeszcze przed przerwą próbują kolejny raz zagrozić bramce Niemców, ale nie wychodzi im to najlepiej.

4
1
1
3
6
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

5
1
4
1
1
45'

Płaskie dośrodkowanie z lewej strony Juniora Firpo. Podanie próbował przejąć Pablo Fornals, ale uprzedził go niemiecki obrońca.

3
1
1
2
1
42'

Jonathan Tah próbował uderzyć głową, ale został zablokowany przez przeciwników.

1
2
2
5
5
42'

Niemcy byli blisko wyrównania! Levin Oztunali uderzył z woleja w polu karnym, ale strzał zablokował Jesus Vallejo! Będzie kolejny rzut rożny.

2
3
3
2
4
41'

Udana interwencja Marca Roci. Pomocnik zablokował w polu karnym dośrodkowanie Levina Oztunaliego.

3
4
1
1
3
40'

Nieudanie dośrodkował z prawej strony Martin Aguirregabiria. Przejęli Niemcy, ale szybko dopadli ich Hiszpanie.

3
2
1
1
3
37'

Nadiem Amiri zagrał na lewą stronę do Benjamina Henrichsa. Obrońca próbował szybko odegrać piłkę, ale przejęli w polu karnym rywale.

2
1
1
1
4
35'

Suat Serdar uderzył głową w polu karnym Hiszpanów, ale obok bramki.

3
2
2
1
3
35'

Zostaje żółta kartka dla Vallejo.

4
5
2
2
2
33'

Hiszpański obrońca wyciął rywala. Niemal wyprostowaną nogą zaatakował Waldschmidta, sędzia konsultuje się z asystentami VAR. To może skończyć się czerwoną kartką.

2
2
3
1
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Vallejo. Faulowany Luca Waldschmidt.

4
3
2
1
2
33'

Nieudana wrzutka Daniego Olmo. Do główki wyskoczył rosły Jonathan Tah i wybił piłkę poza pole karne.

3
2
1
3
2
32'

Fabian Ruiz uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego na prawej stronie boiska. Piłka minęła poprzeczkę.

5
4
2
1
1
30'

Nieudana próba dryblingu Daniego Ceballosa na prawej stronie. Przejęli Niemcy i zaczęli kontratak na przeciwnej stronie.

4
5
2
2
1
27'

Znowu Hiszpanie długo rozgrywają piłkę.

3
1
1
1
3
24'

Levin Oztunali oddał strzał z prawej strony pola karnego, ale spokojnie piłkę łapie hiszpański bramkarz.

3
2
1
1
2
21'

Kolejny ofsajd. Nadiem Amiri na spalonym.

1
1
2
1
3
19'

Levin Oztunali złapany na spalonym.

1
1
2
2
3
18'

Kolejna próba Nadiema Amiriego. Pomocnik tym razem chciał centrować z lewej strony, ale piłka została wybita na rzut rożny.

5
3
3
2
3
17'

Uaktywnili się Niemcy. Atak naszych zachodnich sąsiadów na połowie Hiszpanów.

4
3
1
3
3
16'

Suat Serdar oddał piłkę Nadiemowi Amiriemu. Zawodnik TSG 1899 Hoffenheim dośrodkowywał z prawej strony, ale niecelnie.

3
2
1
1
2
14'

Spotkanie dalej toczy się pod dyktando Hiszpanów. Niemcy jak na razie tylko raz przedarli się na ich połowie. La Rojita rozgrywa piłkę przed polem karnym rywali.

3
4
1
3
3
12'

Dani Olmo urwal się na prawej stronie, próbował dośrodkować, ale został zablokowany przez Timo Baumgartla.

3
2
1
1
2
10'

Niemcy w końcu pojawili się w polu karnym Hiszpanów. Z lewej strony próbował dośrodkować Benjamin Henrichs, ale piłka wyszła na aut bramkowy. Obrońca słusznie domagał się rzutu karnego, bo piłka odbiła się od rywala, ale nie dostrzegł tego arbiter główny.

1
1
3
1
5
7'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz.

Ależ on ma uderzenie! Fabian Ruiz niemal w pojedynkę wyprowadził atak, strzelił jeszcze przed polem karnym i pokonał Alexandra Nuebela!

49
21
7
5
9
7'

Za ciosem chciał pójść Mikel Oyarzabal. Zawodnik Realu Sociedad nieudanie próbował uderzyć w polu karnym.

4
3
1
2
2
7'

Fabian Ruiz próbował zaskoczyć strzałem z dystansu, ale został szybko zablokowany przez rywala.

3
4
1
1
3
6'

La Rojita traci piłkę w okolicach pola karnego Niemców. Jednak Hiszpanie szybko doskakują do rywali i nie pozwalają im wyprowadzić składnej akcji.

5
2
2
1
2
4'

Pierwsze minuty zupełnie nie porywają. W posiadaniu piłki przeważają Hiszpanie, ale wciąż czekamy na pierwszy strzał na bramkę.

3
1
1
1
5
2'

Szybka strata Daniego Ceballosa na połowie Niemców, ale rywalom nie udało się wyprowadzić udanej kontry.