Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

Żółtą kartkę otrzymał Fred, ale nie do końca wiadomo za co. Być może za lekki faul na Jacku'u Grealishu.

Aston Villa. Schodzi: Douglas Luiz. Wchodzi: Indiana Vassilev.

wchodzi Wchodzi
Indiana Vassilev #36
schodzi Schodzi
83'

Conor Hourihane strzelał z kilku metrów, lecz został zablokowany przez rywala. Korner dla Aston Villi.

82'

Marcus Rashford huknął na wiwat z rzutu wolnego. Piłka poleciała wysoko w trybuny.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Marvelous Nakamba, który faulował Jamesa.

1
2
80'

Daniel James znalazł się na pozycji spalonej.

1
1
1
1
76'

Przyjezdni mieli rzut rożny, ale nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Pepe Reinę.

75'

Victor Lindelof rozbił atak gospodarzy lewym skrzydłem. Jednak Aston Villa będzie miała rzut z autu.

73'

Nieudanie do Martiala piłkę zagrywał Paul Pogba i do ataku mogą przejść zawodnicy miejscowej ekipy.

71'
70'

Arbiter zarządził cooling break, a mianowicie przerwę na uzupełnienie płynów przez piłkarzy.

69'

Czerwone Diabły starają się kontrolować boiskowe wydarzenia, długo utrzymując przy piłce.

1
1
1
1
1
65'

Strzały (celne):

Aston Villa - 5 (1)

Manchester United - 9 (5)

1
63'

Tabela angielskiej ekstraklasy:

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo
61'

Anthony Martial trafił w poprzeczkę! Piłka odbiła się od aluminium i wróciła do gry.

2
1
1
2
2
58'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Bruno Fernandes.

3:0 dla Manchester UnitedBruno Fernandes zagrał piłkę z rzutu rożnego do Paula Pogby. Ten opanował futbolówkę przed polem karnym gospodarzy i ładnym technicznym uderzeniem z około 20 metrów podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

13
7
4
2
2
56'

Marcus Rashford zdobył bramkę, ale wcześniej na pozycji spalonej był Paul Pogba i sędzia słusznie gola nie uznał.

1
1
56'

Manchester nie zamierza zwalniać tempa i szuka swojego trzeciego trafienia w tym meczu.

54'

2
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ezri Konsa.

Aston Villa
1
1
1
1
1
51'

Nemanja Matić był faulowany i będzie rzut wolny dla gości.

49'

Groźnie, ale niecelnie po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego główkował Aaron Wan-Bissaka.

1
1
Czy podczas tej konfrontacji padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
1
46'

Początek drugiej odsłony spotkania Aston Villa - Manchester United.

2
1
1
45+5'

Gol! Strzelił Mason Greenwood. Asystował mu Anthony Martial.

Manchester United wygrywa już 2:0! Składna, szybka akcja Czerwonych Diabłów. W jej końcowej fazie Anthony Martial zagrał piłkę do Masona Greenwooda, a ten huknął z linii pola karnego i pokonał Pepe Reinę.

16
10
2
1
1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Matić, który sfaulował Jacka Grealisha.

45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

42'

Piłkarze Aston Villi mieli problem z wyjściem z własnej połowy boiska i po chwili starcili futbolówkę.

3
1
1
1
1
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

2
37'

Szarżował Mason Greenwood i oddał celny strzał, lecz futbolówkę do boku odbił Pepe Reina.

1
1
1
1
1
35'

Anthony Martial przymierzył z narożnika pola karnego, jednakże pewnie piłkę złapał Pepe Reina.

1
1
34'

John McGinn ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

1
1
3
3
3
32'

Bezpańską piłkę opanował Pepe Reina i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

30'

Aktualna tabela Premier League:

2
1
27'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Manchester United wyszedł na prowadzenie 1:0! Bruno Fernandes pewnie wykorzystał "jedenastkę". Pepe Reina rzucił się w drugą stronę.

17
7
2
2
2
26'

Ezri Konsa sfaulował Bruno Fernandesa i będzie rzut karny dla Man Utd! Kontrowersyjna decyzja sędziego, bo wydawało się, że to Portugalczyk faulował rywala, a nie odwrotnie.

5
3
3
1
1
25'

Płasko i groźnie z linii pola karnego uderzył Trezeguet, zaś piłka odbiła się od słupka i wyszła poza linię końcową boiska. Kolejne ostrzeżenie dla Manchesteru United.

4
2
1
1
25'

Piłkarze skorzystali z przerwy na uzupełnienie płynów i futbolówka znów w grze.

2
2
1
2
2
23'

Fatalnie dośrodkowywał Bruno Fernandes i grę od własnej bramki wznowi Pepe Reina.

1
21'

Ekipa z Manchesteru cofnęła się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

4
3
2
2
2
19'

Jack Grealish przestrzelił z kilku metrów po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. To mógł, a nawet powinien być gol dla Aston Villi.

3
1
1
2
3
18'

Jack Grealish dośrodkowywał z rzutu rożnego, a piłkę z własnego pola karnego wypiąstkował David de Gea.

3
2
2
3
3
Czy w pierwszej połowie meczu padnie co najmniej jeden gol?
1
15'

Przyjezdni atakowali prawą flanką, lecz bezskutecznie i miejscowa drużyna wprowadzi piłkę do gry wyrzutem z autu.

1
1
1
2
1
13'

2
11'

W starciu z rywalem ucierpiał Marcus Rashford, jednak szybko wrócił do gry.

2
1
1
1
1
10'

Douglas Luiz uderzał z rzutu wolnego z około 25 metrów, lecz trafił w mur złożony z zawodników Manchesteru.

3
2
2
3
2
9'

Bruno Fernandes sfaulował Anwara El Ghaziego i będzie rzut wolny dla Aston Villi.

2
1
2
1
1
8'

Gospodarze atakowali prawym skrzydłem i ostatecznie wywalczyli rzut rożny.

3
3
2
2
3
6'

Po chwili na pozycji spalonej znalazł się Mbwana Samatta.

1
1
6'

Man Utd bez pośpiechu konstruuje swój atak pozycyjny.

3
1
1
4'

Anwar El Ghazi zszedł na lewą nogę, ale uderzył z dystansu bardzo niecelnie i grę od własnej bramki wznowi David de Gea.

5
2
3'

W niedawno zakończonym meczu angielskiej ekstraklasy zremisował zespół Jana Bednarka:

3
4
2
2
2
2'

Czerwone Diabły spokojnie wymieniają kolejne podania na własnej połowie boiska.

3
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

2
2
czas Start meczu
Czy Manchester United pokona Aston Villa?
Tak
Nie
2
2
1
20:36

Potyczkę poprowadzi sędzia Jonathan Moss.

2
2
20:14

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 34. kolejki Premier League Aston Villa - Manchester United. Początek czwartkowego starcia zaplanowano na godzinę 21:15.