Premier League: 20. kolejka
29 gru 2019 19:00
90+1'

Goście mogli złapać kontakt bramkowy. Strzał głową Sharpa i piłka trafiła w słupek!

5
1
1
2
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
88'

City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Gabriel Jesus.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Enda Stevens.

Sheffield United
1
1
1
83'

United. Schodzi: Lys Mousset. Wchodzi: Billy Sharp.

82'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Riyad Mahrez. Do dogrania doszedł De Bruyne. Belg bez wahania uderzył i piłka wpadła do bramki Hendersona. 2:0!

10
11
3
3
3
81'

City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Phil Foden.

2
1
1
2
1
78'

Lys Mousset doszedł do uderzenia, piłka została jednak zablokowana.

1
75'

United. Schodzi: Muhamed Besić. Wchodzi: Oliver McBurnie.

75'

Na strzał zdecydował się Kevin De Bruyne, piłka minęła bramkę Hendersona.

2
1
1
2
1
73'

Gospodarze chcą podwyższyć prowadzenie, brakuje im jednak spokoju pod bramką gości.

1
1
70'

Strzelał Mahrez, kolejny raz zawodnik City został zablokowany.

1
68'

Gra przerwana. Na spalonym znalazł się Stevens.

1
1
2
1
1
65'

Mistrzowie Anglii kontrolują przebieg meczu. Muszą być jednak czujni.

1
2
1
1
2
62'

City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

59'

Sheffield. Schodzi: Callum Robinson. Wchodzi: David McGoldrick.

59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bernardo Silva.

Manchester City
1
1
56'

Zagranie do Mousseta, ten jednak na spalonym.

1
1
3
1
1
55'

Kolejna próba gospodarzy. Strzał De Bruyne i piłka w rękach Hendersona.

1
52'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Kevin De Bruyne. City na prowadzeniu! De Bruyne dograł do Aguero, a ten okazji nie zmarnował. Mocny strzał wylądował w bramce gości. 1:0!

7
6
4
1
9
50'

Pierwsza próba po przerwie gości. Strzał Besicia poszybował daleko od bramki.

1
48'

Kolejna próba City. Piłka po strzale Aguero minęła cel.

1
47'

Strzał z ok. 25 metrów oddał De Bruyne, piłka minęła cel.

2
46'

Wracamy do meczu.

1
2
45'

Jeszcze minuta przed nami.

1
1
1
44'

De Bruyne do Aguero, ten jednak na spalonym.

2
1
2
40'

Kolejna próba gości i po raz kolejny piłka poszybowała obok bramki. Tym razem szczęścia próbował Lys Mousset. Napastnikowi United niewiele brakowało do zdobycia gola.

2
2
1
38'

Akcja Sheffield United zakończona niecelnym uderzeniem Muhameda Besicia.

2
1
36'

Dogrywał Zinczenko, uderzał Walker. Daleko od bramki gości.

1
1
35'

City w ataku. Akcję gospodarzy niecelnym strzałem starał się wykończyć Ołeksandr Zinczenko.

1
1
2
31'

Jeśli ktoś ma "zabić" VAR to bliscy tego są Anglicy. Cyrkiel, linijka, ekierka. To powinno być zabronione!

2
1
1
2
30'

A jednak gola nie ma! Wóz VAR dopatrzył się spalonego. Wciąż 0:0!

3
3
2
2
14
29'

Goście czekali cierpliwie na swoją szansę i się jej doczekali. Po dograniu Flecka do piłki w polu karnym doszedł Mousset i pewnym strzałem pokonał Bravo. 0:1!

15
6
1
5
3
26'

Odpowiedź gości. Do dośrodkowania doszedł Egan, jednak uderzył głową ponad bramką. Mogło być groźnie pod bramką City!

2
1
1
1
25'

Aktywny Kevin De Bruyne dogrywał piłkę w pole karne do Mahreza, ten jednak nie zdołał oddać strzału.

1
23'

Już 1/4 meczu za nami. Utrzymuje się przewaga City. Wydaje się, że gole dla gospodarze są kwestią czasu.

1
20'

Sporo rzutów rożnych wykonywali w meczu gracze City. Dogrania Kevina De Bruyne jak na razie nie zagrażają gościom.

1
17'

Do uderzenia w polu karnym doszedł Riyad Mahrez, piłka została zablokowana.

1
15'

Kwadrans za nami. Utrzymuje się przewaga gospodarzy. Goście jednak bez większych problemów bronią dostępu do własnej bramki.

1
12'

Uwidoczniła się przewaga Manchesteru City. Gospodarze jednak jeszcze nie stworzyli sobie groźnej okazji do zdobycia gola.

1
8'

Do dośrodkowania doszedł Lys Mousset, piłka minęła jednak bramkę gospodarzy.

1
7'

Starają się zaskoczyć goście gospodarzy wyprowadzaniem szybkich akcji. Póki co bez efektu.

1
1
4'

Rzut rożny dla gości. Z dośrodkowaniem bez problemów poradziła sobie obrona mistrzów Anglii.

1
1
1
3'

To mógł być pierwszy groźniejszy atak City. Gospodarzom zabrakło jednak dokładności w decydującym momencie akcji.