Premier League: 10. kolejka
25 paź 2019 21:00
90+4'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Najlepszy strzelec Lisów przylecował przy samym słupku, Gunn bezradny. 0:9!

Leicester City
27
11
8
1
2
90+2'

Rzut karny! Vardy faulowany przez Bednarka!

11
9
3
4
13
90'

Jeszcze tylko dwie minuty będą trwać cierpienia gospodarzy.

1
2
3
2
87'

A tymczasem piłkarze Leicester dalej grają do przodu i są blisko bramki Świętych.

3
3
4
2
84'

Gol! Strzelił James Maddison.

Kolejna bramka. James Maddison idealnie przymierzył z rzutu wolnego. Angus Gunn nie miał żadnych szans. 0:8!

15
12
8
1
82'

Ucierpiał Jack Stephens. Rezerwowy gospodarzy szybko się jednak pozbierał i pozostał na murawie.

1
1
80'

Techniczne uderzenie Chilwella. Ósmego trafienia Leicester jednak nie ma. Przynajmniej na razie.

1
1
79'

Demarai Gray chce się pokazać. Wrzucił piłkę w pole karne gospodarzy, ale poradził sobie Jack Stephens.

1
76'

Lekkie brawa na St Mary's Stadium. Armstrong wywalczył korner.

2
76'

Southampton w końcu utrzymało się dłużej przy piłce. Święci rozgrywają futbolówkę na połowie gości.

1
1
74'

Leicester. Schodzi: Ayoze Perez. Wchodzi: Demarai Gray.

74'

Ayoze Perez obok słupka! Temu chłopakowi dalej nie jest mało...

71'
69'

Schmeichel obronił strzał Redmonda. Teraz musiał się trochę wysilić.

2
1
67'

Strzał James Warda-Prowse'a z rzutu wolnego. Dobra interwencja Kaspera Schmeichela.

1
1
65'

Perez w poszukiwaniu czwartego gola. Dobrze w powietrzu spisał się jednak Jan Bednarek.

5
1
1
3
63'

Piłkarze Southampton starają się tylko wybijać gości z rytmu. Niespecjalnie im to wychodzi. Leicester cały czas buduje swoje akcje.

3
1
1
60'

Gospodarze muszą wytrzymać na boisku jeszcze ponad dwa kwadranse. Piękny triumf Leicester City!

2
1
1
58'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Ben Chilwell. Nie to nie jest żart! Chilwell celnie dośrodkował na głowę Vardy'ego, a kapitan Leicester podwyższył wynik. 0:7!

13
9
4
2
2
56'

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Harvey Barnes. 0:6! Barnes pięknym podaniem oszukał obronę gospodarzy, a Perez skompletował hat-tricka!

8
6
6
4
1
55'

Vardy łatwo stracił piłkę. Zagrał na pamięć i podał futbolówkę... Stephensowi.

3
3
2
2
1
53'

Ayoze Perez szuka hat-tricka! Gunn broni uderzenie Hiszpana.

1
2
1
1
1
53'

Kolejne ofensywne wejście Chilwella. Dośrodkowanie lewego obrońcy wyłapał jednak Angus Gunn.

2
2
2
2
2
52'

Perez chciał odebrać piłkę na połowie "Świętych", ale przewinił i sędzia użył gwizdka.

1
48'

Evans doczekał się swojego strzału. Obrońca skierował jednak piłkę prosto w ręce Gunna.

3
2
2
2
2
48'

Znowu okazja strzelecka dla Lisów! Gunn broni uderzenie Vardy'ego.

2
2
3
2
2
46'

Southampton. Schodzi: Jannik Vestergaard. Wchodzi: Kevin Danso.

wchodzi Wchodzi
Kevin Danso #38
schodzi Schodzi
1
1
46'

Southampton. Schodzi: Danny Ings. Wchodzi: Jack Stephens.

20:42

Piłkarze już na boisku. Za chwilę zaczynamy!

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

2
2
2
1
1
45'

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

0:5! Demolka trwa w najlepsze. Jamie Vardy na spokojnie przełożył Yoshidę i mocnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki gospodarzy.

10
6
2
1
2
44'

Barnes znowu wpadł w pole karne Southampton. Wyjątkowo dobrze spisali się defensorzy gospodarzy.

1
2
3
1
1
41'

Zbliżamy się do przerwy. Ta przerwa bardzo się przyda miejscowym...

2
1
1
1
2
40'

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Ben Chilwell. Nokaut! Perez kapitalnie wykorzystał podanie Chilwella. 4:0!

8
7
3
1
1
37'

Leicester nie przestaje atakować. Strzał Pereza prosto w ręce Gunna.

1
36'

Odpowiedź Inga. Piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

35'

Strzał Barnesa! Wszyscy widzieli już piłkę w siatce, ale piłkę na linii bramkowej złapał Angus Gunn.

2
1
1
1
1
35'

Dośrodkowanie Chilwella, ale z trudem poradzili sobie gospodarze.

1
33'

Fatalny kiks Vardy'ego. Anglik chciał uderzyć z dystansu, ale tylko rozbawił miejscowych kibiców. Pierwszy powód do radości dla fanów "Świętych".

2
1
2
2
2
31'

Strzał miejscowych! Kasper Schmeichel broni uderzenie Yana Valery'ego.

1
28'

Harvey Barnes padł w okolicach pola karnego "Świętych". Gwizdek sędziego Marrinera milczy.

3
3
3
2
2
26'

Faul Danny'ego Ingsa w środku pola. Gospodarze są bezradni.

2
2
3
2
2
24'

Nareszcie coś miejscowi zrobili w ofensywie. Redmond dośrodkował piłkę w pole karne Leicester, ale dobrze ustawił się Caglar Soyuncu.

1
22'

Kolejne ataki Leicester. Strzał Ayoze Pereza zablokowany.

1
1
20:42
19'

Gol! Strzelił Ayoze Perez. Asystował mu Youri Tielemans.

Pogrom! Tielemans podał piłkę do Pereza i mamy 3:0 dla Leicester!

8
4
1
1
17'

Gol! Strzelił Youri Tielemans.

2:0! Kapitalna akcja Barnesa otworzyła Tielemansowi okazję do poddania strzału. Sytuacja "Świętych" jest już coraz gorsza!

9
6
2
4
1
16'

Przyjezdni znowu w polu karnym gospodarzy. Dobrze spisał się jednak Ward-Prowse, który przejął piłkę, a chwilę później dał się sfaulować Tielemansowi.

1
2
1
14'

Osłabione Southampton nie ma nic do powiedzenia. Leicester prowadzi i dalej posiada futbolówkę.

2
1
1
13'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ryan Bertrand.

Brutalny wślizg Bertranda w nogi Pereza. Czerwona kartka!

Southampton FC
4
1
2
1
1
10'

Gol! Strzelił Ben Chilwell.

Słaba interwencja Gunna! Bramkarz gospodarzy odbił piłkę po strzale Barnesa prosto pod nogi Chilwella i mamy 1:0 dla Leicester City!

7
6
2
2
2
8'

Harvey Barnes oddał strzał z dystansu, ale obok słupka.

1
8'

Brawo Jan Bednarek. Polak nie dał się oszukać Barnesowi.

5
3
2
1
6'

Dobrze ustawiony w defensywie Maya Yoshida. Japończyk przejął podanie Jamesa Maddisona.

4'

Nathan Redmond szukał Danny'ego Ingsa, ale na linii podania stanął Caglar Soyuncu.

4'

Leicester City w posiadniu piłki. Goście grają ofensywnie, a miejscowi czekają na własnej połowie.

2'

Niedokładne podanie Jamesa Maddisona. Prosta strata gwiazdora gości.

1
1'

Youri Tielemans zatrzymany w okolicach pola karnego gospodarzy. Indywidualna akcja pomocnika Lisów.

1
1
czas Start meczu
20:42
1
20:42

Southampton FC zagra w czerwono-białych koszulkach, Leicester City natomiast w niebieskich.

1
20:42

Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy!

20:42

Jeszcze kwadrans i zaczynamy!

Jaki wynik padnie w meczu Southampton FC - Leicester City?

13:36

Rozpoczynamy 10. kolejkę Premier League. Southampton FC w piątkowy wieczór zagra na własnym boisku z Leicester City. Początek meczu o godzinie 21:00.