2
1
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Aaron Wan-Bissaka.

CO! TU! SIĘ! DZIEJE! Rzut rożny, ekwilibrystyczny strzał piętą Upamecano, piłka odbija się od Wan-Bissaki i 2:1 dla Francji.

18
21
6
8
9
90+4'

Francuzi dominują w ostatnich sekundach meczu. Moussa Dembele obrócił się z piłką, ale oddał niecelny strzał.

5
1
1
1
2
90'

Sędzia doliczył pięć minut.

5
3
2
2
2
89'

Gol! Strzelił Jonathan Ikone. Asystował mu Jeff Reine-Adelaide.

Dobre podanie w pole karne do Ikone. Skrzydłowy zszedł do środka i oddał sprytny, płaski strzał obok słupka.

18
16
4
8
8
88'

Żółtą kartkę otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

2
1
1
2
2
86'

Francuzi walczą, żeby wyrównać. Fode Ballo-Toure uderzył z lewej strony, Anglicy się wystraszyli, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

4
3
1
1
1
82'
4
1
1
1
2
81'

W końcu celny i mocny strzał Jonathana IkoneDean Henderson kolejny raz broni!

2
80'

Klasyczny scenariusz w tym meczu. Przeciągający się atak pozycyjny Francuzów, ale bez konkretów. Les Bleus kolejny raz odbili się od angielskiego muru.

1
2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Dembele.

Francja U-21
1
1
75'
74'

Mason Mount mógł świetnie wprowadzić się na boisko. Zawodnik dostał podanie z prawej strony od Aarona Wana-Bissaki, ale nie uderzył czysto w piłkę.

2
73'

Francja U-21. Schodzi: Lucas Tousart. Wchodzi: Jean-Philippe Mateta.

wchodzi Wchodzi
Jean-Philippe Mateta #11
schodzi Schodzi
Lucas Tousart #6
2
71'

Anglia U-21. Schodzi: Dominic Solanke. Wchodzi: Mason Mount.

Mason Mount #18
2
71'

Z przypadkowej sytuacji mogło być wyrównanie. Piłkę przed polem karnym przejął Jonathan Ikone i huknął od razu, niecelnie.

2
70'

Anglicy rozgrywają atak pozycyjny. Wystraszyli się ofensywy Francuzów i teraz znowu przeliczają każde zagranie.

1
66'
66'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Houssem Aouar! Pomocnik Olympique Lyon trafił w słupek!

9
11
4
3
3
64'

Jonathan Bamba opuścił boisko na noszach.

2
2
2
63'

Sędzia ogląda jeszcze sporną sytuację na monitorze.

2
62'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Hamza Choudhury za faul na Bambie.

5
4
2
1
1
62'

Francuzi próbowali wyrównać. Jonathan Bamba uderzył z lewej strony pola karnego, ale niecelnie. Skrzydłowy ucierpiał jeszcze w starciu z Hamzą Choudhurym, będzie rzut karny.

1
1
59'

Anglicy już świętowali drugiego gola. Dominic Solanke zagrał z lewej strony do Ryana Sessegnona, który trafił do siatki. Skrzydłowy Fulham był na spalonym.

1
57'

Zagotowało się w polu karnym Francuzów po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Strzał Dominica Solanke zablokowany, walka między zawodnikami w parterze, ale Francuzi nie dali strzelić sobie drugiego gola.

1
1
54'

Gol! Strzelił Phil Foden.

Magiczny drybling pomocnika Manchesteru City. Dla Phodena to wyglądało jak kolejny dzień w biurze. Anglik mijał kolejnych rywali, wszedł w pole karne i oddał delikatny, ale precyzyjny strzał obok słupka.

Anglia U-21
7
3
2
1
52'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Jonathana BambyDean Henderson musiał interweniować. Francuzi będą mieli rzut rożny.

1
50'

Phil Foden zepsuł atak pozycyjny swojej drużyny. Pomocnik Manchesteru City niecelnie zagrywał z pierwszej piłki przed polem karnym Francuzów.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał James Maddison.

1
47'

Anglicy rozkojarzeni. Jake Clarke-Salter w banalny sposób stracił piłkę na połowie Les Bleus.

1
46'

Francuzi mogli w wymarzony sposób zaczął drugą połowę. Hamza Choudhury stracił piłkę, szybka akcja Les Bleus i Moussa Dembele stanął przed kolejną świetną szansą. Napastnik uderzył mocno, ale niecelnie.

1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Anglicy.

2
20:57

1
1
1
45+1'

Anglicy mogli zdobyć bramkę do szatni. Demarai Gray dośrodkował w pole karne, ale Dayotchanculle Upamecano na posterunku.

2
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
43'

Jonathan Ikone odpowiedział równie efektownie. Skrzydłowy Lille OSC poradził sobie z przeciwnikiem na prawej stronie, ale oddał niecelny strzał.

3
1
42'

Demarai Gray świetnie zszedł z piłką do środka. Efektowny drybling pomocnika Leicester City zakończony mocnym strzałem. Piłka przeleciała nad bramką.

2
1
1
40'

Mocny strzał z dystansu Jonathana Ikone. Dobrze ustawił się Dean Henderson, piłka trafiła wprost w niego.

1
39'

Dominic Solanke w końcu dostał celne podanie, ale nie poradził sobie z przyjęciem tuż przed polem karnym.

2
1
1
37'

Nieudana próba podania w pole karne w wykonaniu Jonathana Ikone.

2
1
37'

Francuzi utrzymują się przy piłce, jednak bezskutecznie próbują podejść pod bramkę rywali.

1
35'

Kolejna szansa Moussy Dembele! Napastnik wyszedł na czystą pozycję w polu karnym po podaniu Jonathana Bamby. Kolejny raz w starciu z napastnikiem Olympique Lyon przytomnie zachował się Dean Henderson.

1
1
1
33'

Przeciągający się atak Francuzów. Anglicy postawili solidny mur, od którego odbili się Les Bleus.

1
1
30'

Znakomita okazja Anglików! Jay Dasilva zagrał daleko do Demaraia Graya na prawą stronę. Pomocnik wyszedł sam na sam z Paulem Bernardonim i trafił w boczną siatkę!

1
29'

Nieudany drybling Jonathana Bamby. Skrzydłowy stracił piłkę na lewej stronie obok pola karnego Anglików.

1
28'

Ryan Sessegnon wybrnął z opresji i zagrał celnie mimo krycia przez dwóch rywali obok linii autu. Nie poradził sobie jednak Aaron Wan-Bissaka, który zbyt mocno wypuścił sobie piłkę.

2
1
25'

Nie ma gola! Moussa Dembele nie trafił. Broni Dean Henderson.

7
4
8
1
1
24'

Francja będzie miała rzut karny! Jeff Reine-Adelaide uderzył głową, a po jego strzale piłka trafiła w rękę Jake'a Clarke-Saltera.

2
2
4
23'

Na razie statystyki są bezlitosne dla Francuzów. Nie oddali ani jednego strzału.

2
2
2
22'

Znowu moment dominacji Francuzów. Les Bleus rozgrywają piłkę i przybliżają się do pola karnego Anglików.

1
21'

Anglicy rozumieją się bez słów. Niezłe podanie prostopadłe do Ryana Sessegnona. Skrzydłowy w ostatniej chwili przegrał walkę o piłkę z Fode Ballo-Toure.

1
18'

Rozpaczliwa próba zagrania do osamotnionego Moussy Dembele. Napastnik Olympique'u Lyon nie miał szans, by wyprzedzić obrońcę.

1
17'

Dominic Solanke stanął przed szansą. Snajper AFC Bournemouth dostał dośrodkowanie od Demaraia Graya, złożył się do strzału, ale posłał piłkę obok słupka.

1
15'

Phil Foden rozpędził się i w środku pola minął kilku rywali. Pomocnik jednak niecelnie zagrał do uciekającego Dominica Solanke.

1
14'

Znowu zagotowało się w polu karnym Francji. Akcja Anglików prawą stroną, Ryan Sessegnon dośrodkował i jedenz obrońców o mały włos nie zaliczył trafienia samobójczego. Piłka trafiła w słupek.

1
14'

Czy Dominic Solanke w końcu się doczeka? Kolejne zbyt mocne podanie do napastnika.

1
12'

Gra Anglików może się podobać. Szybka wymiana piłek na niewielkiej przestrzeni przed polem karnym Francuzów. W końcu urwał się Dominic Solanke, ale znowu nie dostał precyzyjnego podania.

1
10'

Francuzi w końcu przejęli inicjatywę. Les Bleus rozgrywali atak pozycyjny na swojej połowie. Akcję zepsuł niecelnym zagraniem spod bramki Paul Bernardoni.

1
7'

Ależ groźna akcja ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie z rzutu wolnego narobiło nieco zamieszania w polu karnym Francuzów. Paul Bernardoni zderzył się z Dominikiem Solanke. Bramkarz po krótkiej przerwie wrócił do gry.

2
1
6'

Kolejne zbyt mocne zagranie do przodu do Dominica Solanke. Napastnika uprzedził tym razem Dayotchanculle Upamecano.

2
1
6'

Aaron Wan-Bissaka udowodnił, dlaczego latem mają bić się za niego największe kluby Premier League. Obrońca popisał się bardzo dobrym przejęciem na prawej stronie. Nieudanie dryblował Moussa Dembele.

1
4'

Próba dalekiego zagrania do Dominica Solanke. Napastnik nie miał szans, żeby przejąć podanie.

1
3'

James Maddison próbował zaatakować z lewej strony pola karnego. Przytomnie zachował się Dayotchanculle Upamecano i wybił piłkę rywalowi.

1
1
2'

Spokojny atak Anglików prawą stroną. Francuzi czujni - zpechnęli rywali na aut.

1
1
1
2
20:15

O godzinie 18:30 zaczęło się pierwsze spotkanie w grupie C. Rumiunia wygrała z Chorwacją (4:1).

1
1
20:15

Spotkanie poprowadzi Srdan Jovanovic z Serbii.

1
20:15

20:15

Zapraszamy na relację LIVE z meczu pierwszej kolejki grupy C na ME do lat 21 we Włoszech. Anglia zmierzy się z Francją. Pierwszy gwizdek o godzinie 21.